Rezultate te kerkimit per termin: +Janarin

Total: 4403
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.704Z

Dialogu Kosovë-Serbi, Brukseli preferon 23 janarin

Autoritetet në Bruksel po vazhdojnë të negociojnë me përfaqësuesit e dy grupeve të dialogut Kosovë-Serbi, me qëllim që takimi i ardhshëm të jetë data 23 janar, si koha më e përshtatshme për të vazhduar dialogun. K&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.040Z

Ina Rama Tre akuza per 21 janarin

Në 'Konferencën e Miqve të Europës' ishte e ftuar dhe Prokurorja e Përgjithshme Ina Rama. E pyetur për fyerjet në adresë të saj nga drejtuesit e qeverisë shqiptare, si dhe p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.452Z

Seanca gjyqësore për 21 janarin, dëgjohen dëshmitë

Zhvillohet seanca e radhës gjyqësore për ngjarjet e 21 janarit. Në këtë seancë në dhomën penale të Gjykatës së Tiranës janë paraqitur 5 dëshmitarë të thirrur nga prokuroria për të dëshmuar mbi demons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.617Z

Hetimi i FBI-se per 21 janarin

brbrNe zbardhjen e vrasjeve te 21 janarit u perfshine edhe ekspertet e Byrose Amerikane te Hetimit Te derguarit e FBI zbuluan se ish-Komandanti i Gardes Ndrea Prendi dhe gardisti Agim Llupo vrane Faik Myrtajn dhe Ziver Veizin Skema e krimit eshte bere publike edhe ne emisionin Zone e Ndaluar ne Viz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.348Z

Kaka: Nuk flas për Realin e Madridit

Në qendër të vëmendjes gjatë këtyre ditëve të fundit, Kaka është pyetur të mërkurën në mbrëmje nga gazetarët e "As" në aeroportin e Hanoverit, ku Milan ka luajtur një ndeshje miqësore. Koshient që gjendej në qendër të një zhurme të madhe të merkatos, numri 22 i kuqezinjve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.664Z

Rakipi për dështimin e Gërdecit

Ish-kryeprokurori Arben Rakipi nuk e shikon dështimin e Gërdecit thjesht si një te procesi te veçante edhe pse me i bujshmi qe është bere ndonjëherë ne Shqipëri. Sipas tij, kjo është prova me e vlefshme qe i gjithë mekanizmi i drejtësisë është ndryshkur. Sipas Rakipit mungesa e avo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama