Rezultate te kerkimit per termin: +Java

Total: 8656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.216Z

Java 19/ Preview Partizani-Besa

Partizani, 15 herë kampion i Shqipërisë, do të përballet në kryeqytet me Besën e Kavajës, fituesen e fundit të Kupës së Shqipërisë. Në takimin e fazës së parë Besa fitoi në Kavajë 2-1, por në drejtimin e skuadrës ishte rumuni Silviu Dumitresku. Trajneri i të kuqve Hasan Lika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.728Z

Durrës, nis Java Europiane

DURRëS- Java Europiane që starton sot dhe përfundon në datën 9 Maj ka nisur në Durrës me seminarin “Dialogu interkulturor parim bazë i qytetarisë demokratike dhe integrimit europian”. Aktiviteti organizohen nga Qarku i Durrësit nën moton “Durrësi Rajon Europian”.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.444Z

JAVA II, Renditja e azhurnuar, golashënuesit

Të dielën PARTIZANI-VLLAZNIA 1-2 Shënues: Karapici / Sinani 23', Dhembi 52' APOLONIA-LUSHNJA 0-2 Shënues: Asllani 13', Dhrami 67' FLAMURTARI-ELBASANI 0-1 Shënues: / Merxha 90+2' Te shtunen TEUTA-TIRANA 0-1 Shënues: / Memelli 42' DINAMO-SHKUMBINI 3-1 Shënues: Petricevic 8', Plaku 56

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.145Z

Java në kronikë

Lufta kundër krimit, shënoi të tjera suksese javën e fundit. Të mërkurrën në mbrëmje, policia e Tiranës, goditi një grup kriminal prej pesë personash dhe sekuestroi 18.5 kilogramë heroinë, duke shënuar edhe rekordin e lëndëve narkotike të kapura. Ngjarja bëri bujë ndërsa u vërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Java n kronik

Lufta kundr krimit, shnoi t tjera suksese javn e fundit. T mrkurrn n mbrmje, policia e Tirans, goditi nj grup kriminal prej pes personash dhe sekuestroi 18.5 kilogram heroin, duke shnuar edhe rekordin e lndve narkotike t kapura. Ngjarja bri buj ndrsa u vrtetua se bhej fjal pr grupin q furnizonte me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.312Z

Java e Albanologjisë

Në Institutin Albanologjik në Prishtinë, të hënën, filloi ‘Java e Albanologjisë’, një aktivitet ky shkencor që në këtë institucion mbahet çdo vit. Duke folur për këtë ngjarje, drejtori i Institutit Albanologjik, Hysen Matoshi, vlerësoi se ‘Java e Albanologjisë’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.110Z

FOTOT/ Java e Ramës, në foto

Edi Rama ndodhet me pushime prej disa ditësh, bashkë me familjen. Ai ia ka kushtuar këtë kohë kryesisht të birit, Zahos, me të cilin ka postuar disa foto. Ndërkohë, në një nga këto ditë ka pritur edhe mikun e tij, Tony Blair.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama