Rezultate te kerkimit per termin: +Jepi +Jet

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.374Z

Finale madrilene, "autobusi pa rrota"

Athletico Madrid do të jetë për të parën herë në finalen e Ligës së Kampionëve me Real Madridin. Skuadra e Diego Simeones e ka mposhtur Chelsean e Jose Mourinhos me rezultat 3 me 1 në ndeshjen e dytë. Chelsea kaloi në epërsi n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Ende i pazgjidhur konflikti Elvana - Niko

Pak ditë më parë u bë publik lajmi që Elvana Gjata i detyrohet para Niko Komanit por deri tani vazhdon të mbetet pezull zgjidhja. Në një nga dyqanet e Eagle Mobile, fansa të Nikos po ndoshta edhe të Elvanës të cilëve nuk u pëlqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.744Z

Berisha apel Ramës: Jepi fund grevës, prano 3 alternativat

Berisha, në grup: Rama të pranojë Venecian ose komisionin Kryeministri Sali Berisha krkoi dje nga kryesocialisti Edi Rama nj gjykim t ftoht pr t’i dhn fund grevs s uris, duke i dhn atij t drejtn e zgjedhjes s nj prej tri alternativave t propozuara edhe nga Brukseli. N mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.249Z

Fenomeni i kthyer në “traditë”, martohen në masë vajzat e mitura

Martesa e hershme është shkelje mizore e të drejtave të njeriut dhe privon vajzat nga arsimimi, shëndeti dhe perspektiva afatgjate. Vajza që martohet në fëmijëri do të mbetët pa potencial të plotësuar, prandaj duhet angazhimi i të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.115Z

Cikalleshi jepi më shumë mund, po të përcjellë Dortmund!

E diela do të jetë ditë e rëndësishme për Sokol Cikalleshin. Sulmuesi shqiptar pritet të sjellë agjentë të skuadrave të mëdha evropiane në derbin e Kroacisë që do të zhvillohet në mes të Hajduk dhe Split. Cika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.150Z

Thirrja e Behgjet Pacollit për liderët e vendit: Distancohuni nga dhuna

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli në një postim në Facebook i ka bërë thirrje Hashim Thaçit që të tërhiqet nga kandidatura për President për shkak të mundësisë së eskalimit të situatës. Kjo është hera e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Koço Kokëdhima sherr me Erjon Braçen në Kuvend

 Deputeti socialist, Koço Kokëdhima, i konsideruar sot si krahu i djathtë i Edi Ramës në selinë rozë, ka debatuar dje ashpër me deputetin e Partisë Socialiste njëherësh kryetar i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe. Deba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama