Rezultate te kerkimit per termin: +Joseph +Daul

Total: 570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.681Z

Daul për skandalin Pangon

Në intervistën dhënë për Top Channel, kreu i PPE-së, Josef Daul, komentoi edhe çështjen “Pango”, të cilën e quajti skandaloze. Joseph Daul - Duhet që në jetën e një ministri, apo të një vendimarrësi të respektohen disa norma, qoftë edhe në jetën private. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.681Z

Daul: Demokracia po funksionon

Në një intervistë ekskluzive për Top Channel, kreu i Partive Popullore Europiane, Josef Daul, foli për klimën politike në Shqipëri. Ai tha se demokracia në Shqipëri është funksionale. (UPDATE) TCH - Zoti Daul, ju keni firmosur një letër bashkë zotin Martin Schulz, në të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.587Z

Joseph Daul: Forcat politike të punojnë për të garantuar të drejtat dhe liritë e shqiptarëve

Tiranë, 24 qershor, NOA Puna e Parlamentit shqiptar në proceset integruese të vendit dhe reforma zgjedhore ishin në qendër të takimit mes Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Kryetarit të Grupit të PPE-ve në Parlamentin Evropian, Joseph Daul. Kryetarja e Kuvendit i shprehu m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.321Z

PPE, gjermani Manfred Weber në vend të francezit Joseph Daul

Eurodeputeti Gjerman Manfred Weber, është zgjedhur presidenti i ri i grupimit të Partive Popullore Europiane, duke zëvendësuar në këtë detyrë Francezin Joseph Daul që ka drejtuar grupimin më të madh në Parlamentin Europian që nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.626Z

Joseph Daul: Ratifikimi i MSA-së, sukses i madh i Qeverisë së Isa Mustafës

Presidenti i Partisë Popullore Evropiane (EPP), Joseph Daul, ka përshëndetur ratifikimin e Marrëveshjes së Stabilizim Asociimit ndërmjet Kosovës dhe BE-së, nga ana e Parlamentit Evropian. Daul, përmes një postimi në Twitter, ka thënë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.077Z

Kreu i PPE-së Daul sot në Tiranë

Kreu i grupit të Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, Joseph Daul, politikani i cili rreth një muaj më parë u angazhua për zgjidhjen e konfliktit mes maxhorancës dhe opozitës viziton sot Shqipërinë. Joseph Daul pritet të zhvillojë takime me dhe kryetaren e kuvendit, Topa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.105Z

Daul: Marrëveshja Berisha-Rama, një ëndërr

Kreu i grupit të PPE-së: Të shikojmë zgjedhjet e ardhshme, jo të shkuarat Kryetari i grupit të Partive Popullore të Parlamentit Europian, Joseph Daul, deklaroi 24 orë para vizitës së tij në Tiranë se arritja e një marrëveshjeje mes Berishës dhe Ramës mund të konsiderohet një &ldquo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama