Rezultate te kerkimit per termin: +Josip +Kuzes

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.189Z

Shqipëria nis stërvitjet me Mustedanagiç

Kombëtarja shqiptare ka filluar përgatitjet për dy ndeshjet e radhës miqësore kundër Azerbajxhanit (11 nëntor) dhe Maqedonisë (15 nëntor). Ashtu siç pritej, ekipin në stërvitje e ka drejtuar ish ndihmësi i Josip Kuzes, tani selektori i përfaqësueses U17, Dzemal Mustedanagiç. Po ashtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.303Z

Mustedanagiç drejton Shqipërinë

Federata Shqiptare e Futbollit ende nuk është përcaktuar për pasardhësin e Josip Kuzes. Nëse edhe në ditët e ardhshme nuk zgjedhin selektorin e ri, drejtuesit e futbollit shqiptare paralajmërojnë se kuqezinjtë në dy ndeshjet miqësore kundër Azerbajxhanit dhe Maqedonisë do t’i dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.506Z

Januzi: Miqësoret rast për t’u dëshmuar

Kombëtarja shqiptare po zhvillon përgatitjet për dy ndeshjet e radhës miqësore kundër Azerbajxhanit (11 nëntor) dhe Maqedonisë (15 nëntor) nën drejtimin e ish ndihmësit të Josip Kuzes, tani selektori i përfaqësueses U17, Dzemal Mustedanagiç.Për këto dy ndeshje, Shqipëria ka ftuar d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.666Z

Gjeorgji – Shqipëri, më 29 shkurt

Pas një marrëveshjeje dypalëshe midis Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Federatës së Gjeorgjisë, është vendosur që më datën 29 shkurt të vitit të ardhshëm, në Tbilisi të zhvillohet ndeshja miqësore Gjeorgji – Shqipëri. Kuqezinjtë do t’i nisin kualifikimet për Botë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.387Z

Shqipëria thyen rekord

Shqipëria zë pozitën e 50’të në renditjen më të re të FIFA’s. Një sukses të tillë, kuqezinjtë nuk e kishin regjistruar kurrë më parë. Ekipi i Josip Kuzes ka përparuar për 23 pozita, duke grumbulluar 100 pikë më shumë se muajin e kaluar. Nga Express më 14 prill 2011

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.531Z

Dënohen në fund

Kombëtarja Shqiptare ka humbur në ndeshjen e parë të zhvilluar në vitin 2011. Kuqezinjtë pësuan disfatë në takimin miqësor nga Sllovenia me rezultat 1:2. Këtë humbje ekipi i Josip Kuzes e pësoi në minutën e fundit nga penaltia. Nga Express më 09 shkurt 2011 në ora 22:39 Kombëtarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.524Z

Dobët, shumë dobët

Kombëtarja shqiptare sërish ka zhgënjyer. Kuqezinjtë dobët kanë luajtur edhe në Stade de France, ku u mposhtën nga Franca me rezultat 3:0. Gjatë tërë ndeshjes, skuadra e Josip Kuzes nuk ia ka dalë që ta rrezikojë asnjëherë seriozisht portën e Trekolorëve.Kombëtarja e Shqipërisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama