Rezultate te kerkimit per termin: +Jovic

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

E bujshme, Jovic refuzon Barcelonën!

Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave për të forcuar sulmin, pasi talenti serb shikohet si pasuesi ideal i Luis Suarez, në një intervistë babai i futbollistit ka nënvizuar djali i tij do ti thotë jo Barçë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.230Z

Jovic: Misioni te jete neutral, ne te kundert nuk bashkepunojme

Ne veri te Kosoves, perfaqesuesit politike te serbeve pohojne se ende nuk e kane te qarte mandatin e misionit evropian per sundimin e ligjit. Disa prej tyre thone se pavaresisht nga kundershtimet qe mund te kene, eshte Beogradi ai qe ka lejuar zbarkimin e tij, dhe komuniteti serb ne Kosove duhet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.125Z

KFOR Nuk kemi informacione per rastin Jovic

KFOR nuk ka informacione per rastin e Sllovalub Joviç, i cili sipas Policise se Kosoves eshte rrembyer disa dite me pare nga autoritetet e Serbise ne veriun e Mitrovices. Por, komandanti i forcave paqeruajtese Volker Halbauer nuk e di nese ai eshte marre nga xhandarmeria e Serbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.410Z

Reali shënjestron talentin e Frankfurtit për sulmin!

Një “bomber” i vërtetë! 18 gola dhe 4 asiste në 25 ndeshje të luajtura në total e kanë shndërruar Luka Jovic në një nga sulmuesit e rinj më të dëshiruar për klubet e mëdha. Një prej tyre është Real Madrid që e shikon lojtarin e Eintracht Frankfurt si partnerin ideal n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.028Z

Nuk ju pëlqen serbëve, Kosova në zemrën e Djokovicit

Prifti Dragan Jovic ka takuar tenistin serb, Novak Djokovic, dhe ka thënë se sportisti e ka në zemër Kosovën. Njëri ndër tenistët më të mirë në botë që së fundi u mposht në Dubai nga Roger Federer, shpeshherë ka di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Kosove, Kuvendi pritet te deklarohet kunder mbajtjes se zgjedhjeve serbe

Deklaratat e autoriteteve serbe per mbajtjen e zgjedhjeve parlamentare dhe lokale edhe ne territorin kosovar me popullsi serbe bene qe gjate dites se djeshme te mblidhej Kuvendi i Kosoves i cili se shpejti pritet te deklarohet kunder mbajtjes se ketyre zgjedhjeve. Grupet parlamentare gjate seances

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.549Z

Barcelona zgjedh sulmuesin serb për partner të Messit e Dembele

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama