Rezultate te kerkimit per termin: +Jovic

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.410Z

Reali shënjestron talentin e Frankfurtit për sulmin!

Një “bomber” i vërtetë! 18 gola dhe 4 asiste në 25 ndeshje të luajtura në total e kanë shndërruar Luka Jovic në një nga sulmuesit e rinj më të dëshiruar për klubet e mëdha. Një prej tyre është Real Madrid që e shikon lojtarin e Eintracht Frankfurt si partnerin ideal n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.028Z

Nuk ju pëlqen serbëve, Kosova në zemrën e Djokovicit

Prifti Dragan Jovic ka takuar tenistin serb, Novak Djokovic, dhe ka thënë se sportisti e ka në zemër Kosovën. Njëri ndër tenistët më të mirë në botë që së fundi u mposht në Dubai nga Roger Federer, shpeshherë ka di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.019Z

Kosove, Kuvendi pritet te deklarohet kunder mbajtjes se zgjedhjeve serbe

Deklaratat e autoriteteve serbe per mbajtjen e zgjedhjeve parlamentare dhe lokale edhe ne territorin kosovar me popullsi serbe bene qe gjate dites se djeshme te mblidhej Kuvendi i Kosoves i cili se shpejti pritet te deklarohet kunder mbajtjes se ketyre zgjedhjeve. Grupet parlamentare gjate seances

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.549Z

Barcelona zgjedh sulmuesin serb për partner të Messit e Dembele

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.628Z

Serbet, kunder bashkepunimit per decentralizim

PRISHTINE - Perfaqesuesit politike te komunitetit serb i kundershtojne deklaratat e shefit te Zyres Civile Nderkombetare, Pieter Feith, i cili ka thene se qeveria e Kosoves duhet t'i zgjedhe perfaqesuesit e serbeve qe do te merren decentralizimin. Nenkryetarja e Keshillit Nacional Serb per pjesen qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.829Z

Serbet ne veri kunder cdo perpjekjeje per vendosjen e autoritetit te Kosoves

Ne vendkalimin kufitar ndermjet Kosoves dhe Serbise ne Jarine ne komunen e Leposaviqit ne veri autoritetet e sigurise kane hapur mundesine e levizjes se njerezve dhe makinave. Por vendkalimi shfrytezohet shume pak nga banoret lokal serb qe shfrytezojne rruge alternative per kalimin e kufirit. Nje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.044Z

Gjashtepikeshi dhe integrimi i Mitrovices

Nga Edona Peci Banoret serbe te qytetit te Mitrovices duhet te heqin dore nga kembengulja e tyre per zbatimin e planit 6-pikesh te Kombeve te Bashkuara per policine, gjykatat, doganat dhe te tjera, ne menyre qe te lehtesojne integrimin e pjeses veriore te qytetit si dhe funksionimin e institucionev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama