Rezultate te kerkimit per termin: +Joze

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.630Z

Bruksel pritet takim Gruevski-Papandreu

Kryeministri i Maqedonise Nikolla Gruevski sot ne Bruksel do te takohet me Kryeministrin grek Jorgos Papandreu. Takimi mes dy kryeministrave te vendeve fqinje vjen kur Presidenti i Komisionit Evropian Barroso pas takimit me Kryeministrin Gruevski tha se tani ishte shansi historik per zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.593Z

Murinjo, incident me nje gazetar

Trajneri i Interit, Joze Murinjo eshte vene serish ne qender te mediave, pas nje incidenti qe ka ndodhur me nje gazetar. Trajneri portugez mesohet se ka ofenduar gazetarin e "Corriera della Sera", qe ndodhej prane zikalterve, kur edhe mori nje sere akuzash dhe fyerjesh te renda. Pas ketij incidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.952Z

Probleme te Milan demtohen Tiago Silva e Flamini

Ndeshja e humbur 2-0 perballe Ajaksit ne San Siro ka lene pasoja per kuqezinjte te cilet humbasin Tiago Silven dhe Flaminine si pasoje e demtimeve. Lajmin e konfirmoi dje klubi kuqezi permes nje njoftimi zyrtar ne faqen e internetit. Qendermbrojtesi brazilian ka pesuar nje terheqje ne meniskun e gju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.262Z

Ronaldo shte si Zidani per francezet

brbr8220Po me pyesni pe Kristiano Ronaldon Po ai eshte i rendesishem per Portugaline si Zidani per francezet8221 8211 Keshtu eshte shprehur numri nje i pankines se Chelsea Joze Mourinjo per yllin portugez Christiano Ronaldobrbr p styletext-align leftSipas tij bota e futbollit nuk do te njohe me nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.833Z

Spanja ratifikon protokollin për Shqipërinë në NATO

Tirane-Protokolli i Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO u ratifikua sot  nga Senati spanjoll, duke e renditur Spanjën vendin e 12-të ratifikues të këtij dokumenti.   Lajmin e bëri të ditur zyra e shtypit e Kuvendit të Shqipërisë, e cila thote se “nëpërmjet një letr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.242Z

Jose Murinjo rikthehet tek Chelsea

Rikthimi i Joze Murinjos tek Çelsi tashmë duket se është bërë një fakt i kryer. Mediat britanike bëjnë me dije se menjëherë pas gjysëmfinales me Borusian, ku Reali ka shumë pak mundësi që ta kalojë në finale, Murinjo pritet të zyrtarizojë largimin nga Reali. Por, londinezët duket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.136Z

Insiston Mourinho, dëshiron Daniele De Rosin tek Chelsea

Sipas shtypit britanik, tekniku portugez i Chelsea, Joze Mourinho do të përpiqet këtë verë për të sjellë mesfushorin e Romës, Daniele De Rosi në “Stamford Bridge”. Mourinho nuk heq dorë. Trajneri Chelsea ka qenë prej kohësh një admirues i Daniele De Rossit dhe ka pëlqyer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama