Rezultate te kerkimit per termin: +Joze

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.313Z

Zyrtare: Diego Costa tek Chelsea për 40 milion euro

Mungon vetëm firma mbi kontratë, por sulmuesi spanjoll, Diego Costa është futbollisti më i ri i Chelseat. Mediat britanike raportojnë se Diego Costa do të kalojë nga Atletiko Madrid për te Chelsea për shifrën e 32 milion stërlinave ose e thënë ndryshe 40 milon euro. Trajneri i “b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.552Z

Hazard Nuk largohem nga Chelsea

Interesi i Paris Saint Germain ne drejtim te tij sa vjen e shtohet megjithate kjo nuk do te thote se Eden Hazard do te largohet nga Chelsea citon Supersportbr br Futbollisti belg i bluve te Londres ne nje interviste deklaroi se ai ndihet mire te skuadra e Joze Mourinhos dhe nuk aspak ndermend te l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.095Z

Presidenti Topi uron Presidentin e Angolës me rastin e Festës Kombëtare.

11 nëntor 2008 Presidenti i Republikës, Bamir Topi i ka dërguar një mesazh Presidentit të Republikës së Angolës, Joze Eduardo dos Santos, me rastin e Festës Kombëtare në të cilin shpreh urimet më të mira për lumturi dhe mirëqenie.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.588Z

Rrëzohen dy helikopterë amerikan, 4 viktima

Bagdat - Katër ushtarë amerikanë kanë humbur jetën pas rrëzimit të dy helikopterëve amerikan në Irak. Një zyrtarë ushtarak amerikan, Joze Lopez ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth 02:15 të mëngjesit. Ai ka konfirmuar edhe vdekjen e katër ushtarëve të forcave aleate. Lopez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.686Z

Spanja, ratifikon Protokollin e Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

Protokolli i Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO u ratifikua sot nga Senati Spanjoll. Spanja shënon vendin e dymbëdhjetë ratifikues të protokollit. Nëpërmjet një letre falenderimi drejtuar Presidentit te Parlamentit Spanjoll Joze Bono Martinez Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.089Z

Mourinho Do te blejme nje sulmues

Joze Mourinho konfirmoi faktin se Chelsea do te firmose me nje sulmues me peshe ne merkaton e ardhshmebr br Blute e Londres kane vuajtur shume ne repartin e avancuar gjate ketij sezoni edhe pse kane ne skuader lojtare te tille si Fernando Torres Samuel Etoo e Demba Ba dhe sipas trajnerit portugez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.235Z

Mourinho: Mbyllet sezoni për Peter Chech

Dëmtimi që pësoi mbrëmjen e sotme gjatë ndeshjes Atletiko Madrid – Chelsea ka qenë fatal për portierin e Chelseat Peter Cech. Chech u detyrua të lerë lojën para kohe duke u zvëndësuar në min e 14, pasi dëmtimi i pësuar e detyroi atë që të mos vazhdonte më të luante. Menjëh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama