Rezultate te kerkimit per termin: +Joze

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.588Z

Rrëzohen dy helikopterë amerikan, 4 viktima

Bagdat - Katër ushtarë amerikanë kanë humbur jetën pas rrëzimit të dy helikopterëve amerikan në Irak. Një zyrtarë ushtarak amerikan, Joze Lopez ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth 02:15 të mëngjesit. Ai ka konfirmuar edhe vdekjen e katër ushtarëve të forcave aleate. Lopez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.686Z

Spanja, ratifikon Protokollin e Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

Protokolli i Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO u ratifikua sot nga Senati Spanjoll. Spanja shënon vendin e dymbëdhjetë ratifikues të protokollit. Nëpërmjet një letre falenderimi drejtuar Presidentit te Parlamentit Spanjoll Joze Bono Martinez Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.089Z

Mourinho Do te blejme nje sulmues

Joze Mourinho konfirmoi faktin se Chelsea do te firmose me nje sulmues me peshe ne merkaton e ardhshmebr br Blute e Londres kane vuajtur shume ne repartin e avancuar gjate ketij sezoni edhe pse kane ne skuader lojtare te tille si Fernando Torres Samuel Etoo e Demba Ba dhe sipas trajnerit portugez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.235Z

Mourinho: Mbyllet sezoni për Peter Chech

Dëmtimi që pësoi mbrëmjen e sotme gjatë ndeshjes Atletiko Madrid – Chelsea ka qenë fatal për portierin e Chelseat Peter Cech. Chech u detyrua të lerë lojën para kohe duke u zvëndësuar në min e 14, pasi dëmtimi i pësuar e detyroi atë që të mos vazhdonte më të luante. Menjëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.630Z

Bruksel pritet takim Gruevski-Papandreu

Kryeministri i Maqedonise Nikolla Gruevski sot ne Bruksel do te takohet me Kryeministrin grek Jorgos Papandreu. Takimi mes dy kryeministrave te vendeve fqinje vjen kur Presidenti i Komisionit Evropian Barroso pas takimit me Kryeministrin Gruevski tha se tani ishte shansi historik per zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.593Z

Murinjo, incident me nje gazetar

Trajneri i Interit, Joze Murinjo eshte vene serish ne qender te mediave, pas nje incidenti qe ka ndodhur me nje gazetar. Trajneri portugez mesohet se ka ofenduar gazetarin e "Corriera della Sera", qe ndodhej prane zikalterve, kur edhe mori nje sere akuzash dhe fyerjesh te renda. Pas ketij incidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.952Z

Probleme te Milan demtohen Tiago Silva e Flamini

Ndeshja e humbur 2-0 perballe Ajaksit ne San Siro ka lene pasoja per kuqezinjte te cilet humbasin Tiago Silven dhe Flaminine si pasoje e demtimeve. Lajmin e konfirmoi dje klubi kuqezi permes nje njoftimi zyrtar ne faqen e internetit. Qendermbrojtesi brazilian ka pesuar nje terheqje ne meniskun e gju

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama