Rezultate te kerkimit per termin: +Kaba

Total: 227
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.373Z

Pianisti Zamir Kaba në Akademinë e Arteve

Tiranë, 26 shkurt, NOA - Vazhdon stina koncertore e orkestrës së RTSH-së, e cila sot në mbrëmje sjell një koncert për piano dhe orkestër, me pjesëmarrjen e pianistit, Zamir Kaba. Në koncert do të interpretohen pjesë nga kompozitorët Pjetër Gaci Symfonic Dance Nr.1, Sergei Rac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.446Z

Larsen: Shqipëria? Kaba dhe revolucion kulturor

Larsen biografi e shkurtër Larsen, emri i vërtetë i të cilit është Gabriele Panico, vijon eksplorimin e tij në botën e muzikës elektro. Kurdoherë në një hap me zhvillimet e mundshme të muzikës bas, Larsen merret me kulturën dancehall dhe club me një tingull minimal, megjithëse me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.198Z

Ylli Dylgjeri dhe Dritan Kaba sulmojnë Ngjelën: Vërini zinxhirët se ka rrëshkitur!

Një shkrim i Spartak Ngjelës, ka shkaktuar reagime të ashpra. Ditën e djeshme avokat Ngjela me anë të një statusi në FB ka sulmuar Berishën dhe Metën. Sot atij i janë përgjigjur këshilltari i grupit të LSI, Dritan Kaba dhe ish-këshilltari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri. Reagimi i Yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.295Z

Denoncimi i Berishes me kaba Kanabis ne Tepelene kryeqytetin e Kanabistanit VIDEO

Transmetuar me 21082016 - 1057 Ish- Kryeministri Sali Berisha i cili prej kohesh denoncon se ne gjithe vendin e kryesisht ne Tepelene eshte mbjelle kanabis sativa ka zgjedhur nje menyre te vecante per te denoncuarbr br Ai ka publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.400Z

Hamit Kaba: Çthonë kabllogramet ruse për Shqipërinë

ENVER HOXHA E STALINI Botohet libri “Shqipëria dhe Kosova në arkivat ruse” Historiani sjell dokumente të pabotuara më parë, që u përkasin viteve 1946-1962 Bashkimi Sovjetik dinte thuajse gjithçka ndodhte në Shqipëri.Receptorët e superfuqisë nuk ishin thjesht përfaqësuesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.606Z

Përleshje mes kushërinjve për pronën në fshatin Pilafe, 4 në pranga

Policia e Dibrës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti mes dy familjeve, kushërinj mes tyre, për motive pronësie. Në pranga kanë përfunduar katër persona. Janë arrestuar vëllezërit Besmir Kaba 28 vjeç dhe Mehmet Kaba 34 vjeç. Po ashtu dhe vëllezërit  A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.604Z

Gjykata e rrethit të Gjirokastrës vendosi të enjten masën e sigurisë

Gjykata e rrethit të Gjirokastrës vendosi të enjten masën e sigurisë 'burg pa afat' për dy të rinj të arrestuar katër ditë më parë, nën akuzën e grabitjes më dhunë të 4 personave, dy prej të cilëve emigrantë.      Prokurori i çështjes, Sparta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama