Rezultate te kerkimit per termin: +Kaba

Total: 227
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.198Z

Ylli Dylgjeri dhe Dritan Kaba sulmojnë Ngjelën: Vërini zinxhirët se ka rrëshkitur!

Një shkrim i Spartak Ngjelës, ka shkaktuar reagime të ashpra. Ditën e djeshme avokat Ngjela me anë të një statusi në FB ka sulmuar Berishën dhe Metën. Sot atij i janë përgjigjur këshilltari i grupit të LSI, Dritan Kaba dhe ish-këshilltari i Fatos Nanos, Ylli Dylgjeri. Reagimi i Yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.295Z

Denoncimi i Berishes me kaba Kanabis ne Tepelene kryeqytetin e Kanabistanit VIDEO

Transmetuar me 21082016 - 1057 Ish- Kryeministri Sali Berisha i cili prej kohesh denoncon se ne gjithe vendin e kryesisht ne Tepelene eshte mbjelle kanabis sativa ka zgjedhur nje menyre te vecante per te denoncuarbr br Ai ka publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.400Z

Hamit Kaba: Çthonë kabllogramet ruse për Shqipërinë

ENVER HOXHA E STALINI Botohet libri “Shqipëria dhe Kosova në arkivat ruse” Historiani sjell dokumente të pabotuara më parë, që u përkasin viteve 1946-1962 Bashkimi Sovjetik dinte thuajse gjithçka ndodhte në Shqipëri.Receptorët e superfuqisë nuk ishin thjesht përfaqësuesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.606Z

Përleshje mes kushërinjve për pronën në fshatin Pilafe, 4 në pranga

Policia e Dibrës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti mes dy familjeve, kushërinj mes tyre, për motive pronësie. Në pranga kanë përfunduar katër persona. Janë arrestuar vëllezërit Besmir Kaba 28 vjeç dhe Mehmet Kaba 34 vjeç. Po ashtu dhe vëllezërit  A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.604Z

Gjykata e rrethit të Gjirokastrës vendosi të enjten masën e sigurisë

Gjykata e rrethit të Gjirokastrës vendosi të enjten masën e sigurisë 'burg pa afat' për dy të rinj të arrestuar katër ditë më parë, nën akuzën e grabitjes më dhunë të 4 personave, dy prej të cilëve emigrantë.      Prokurori i çështjes, Sparta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.815Z

Apeli, dy oficerë policie të pafajshëm

23/05/2005  U akuzuan para 1 viti për veprime abitrare, ndaj një të dyshuari për vjedhje Dy oficerë policie, dalin të pafajshëm pas akuzave të ngritura për veprime arbitrare ndaj tyre. Gjykata e Apelit Tiranë, la në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë, Dibër, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.765Z

Rruga e Arbrit, shkurtohet tuneli

Shkurtimi i tunelit 3.5 kilometra në rrugën e Arbërit krijon mundësinë që kjo vepër të ndërtohet më shpejt dhe me kosto më të ulta. Projektuesi i rrugës inxhinieri Faruk Kaba thotë se po punohet që tuneli do të shkurtohet me rreth 700 metra lineare dhe se projekti përfundimtar mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama