Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.391Z

Kakavije, kapet i kerkuari

Policia e Gjirokastres arrestoi nje person te shpallur ne kerkim dhe te denuar me 20 vjet burg me akuzen e vrasjes. Ndalimi u be mbremjen e se merkures ne sportelin e perpunimit te dokumentave ne Kakavije. Sistemi TIMS zbuloi te kerkuarin Vilson Veizi, i cili ishte pajisur me pashaport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.333Z

Kakavije kapen 5 kg heroinene autobusin Sarande- Athine

KAKAVIJE- Nje sasi prej 5.1 kg heroine eshte sekuestruar sot ne aksin Kakavije- Janine. Droga eshte gjetur e fshehur ne depoziten e ajrit te kondicionerit te nje autobusi te linjes Sarande Athine. Policia kishte ndaluar automjetin rreth 5 km pasi kaloi piken doganore te Kakavijes dhe kishte bere kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Kakavije bllokohen 22 klandestine

Foto arkiv PUBLICITET Kakavije 30 qershor 2014 NOAal- 22 klandestine jane bllokuar nga policia kufitare e Kakavijesbr br Operacioni per kapjen e tyre u kodua Kthesa ndersa klandestinet me origjine nga Siria u zbuluan poshte fshatit Glinebr br Aksioni i policise u realizua gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.127Z

Kapen 20 klandestine ne Kakavije kishin destinacion Gjermanine

PUBLICITET Kakavije 4 janar 2016 NOAal - Policia Kufitare e Kakavijes ka kapur 20 shtetas te huaj te cilet kishin hyre ilegalisht nepermjet kufirit jeshil nga Greqia ne Shqiperibr br Burime nga Sherbimet e Policise Kufitare Kakavije bejne te ditur se 20 personat ishin  18 Marok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.392Z

Radhe kilometrike ne Kakavije

KAKAVIJ- Rikthehen radhet kilometrike ne Kakavije ne vigjilje te Krishtlindjeve. Emigrantet shqiptare kane qene te detyruar te qendrojne deri ne 7 ore ne radhe ndersa vargu i automjeteve ne token greke ka shkuar deri ne 7 kilometer. Emigrantet jane shprehur mjaft te zhgenjyer nga kjo situate. Ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.232Z

Moren ryshfet arrestohen dy punonjes policie ne Kakavije

Kakavije 14 prill 2015 NOAal  - Dy punonjes policie ne Kakavije jane arrestuar diten e sotme pasi kane marre ryshfet per te lejuar tre persona te kalojne ne shkelje te rregullave ne zonen Shengenbr br Pas pamjeve filmime te publikuara ne nje emision investigativ ku shfaqen 3 persona qe denoncoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.116Z

Kakavije nje person kapet me automatik

Foto arkiv Gjirokaster 3 prill 2016 NOAal- Nje person eshte ndaluar ne piken kufitare te Kakavijes i kapur me automatik teksa po tentonte te kalonte drejt Greqisebr br Ne dalje te Shqiperise 31- vjecarit nga Berati Amarildo obo iu gjet arma e zjarrit ne automjetin tip Benz me ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama