Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.127Z

Kapen 20 klandestine ne Kakavije kishin destinacion Gjermanine

PUBLICITET Kakavije 4 janar 2016 NOAal - Policia Kufitare e Kakavijes ka kapur 20 shtetas te huaj te cilet kishin hyre ilegalisht nepermjet kufirit jeshil nga Greqia ne Shqiperibr br Burime nga Sherbimet e Policise Kufitare Kakavije bejne te ditur se 20 personat ishin  18 Marok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.392Z

Radhe kilometrike ne Kakavije

KAKAVIJ- Rikthehen radhet kilometrike ne Kakavije ne vigjilje te Krishtlindjeve. Emigrantet shqiptare kane qene te detyruar te qendrojne deri ne 7 ore ne radhe ndersa vargu i automjeteve ne token greke ka shkuar deri ne 7 kilometer. Emigrantet jane shprehur mjaft te zhgenjyer nga kjo situate. Ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.232Z

Moren ryshfet arrestohen dy punonjes policie ne Kakavije

Kakavije 14 prill 2015 NOAal  - Dy punonjes policie ne Kakavije jane arrestuar diten e sotme pasi kane marre ryshfet per te lejuar tre persona te kalojne ne shkelje te rregullave ne zonen Shengenbr br Pas pamjeve filmime te publikuara ne nje emision investigativ ku shfaqen 3 persona qe denoncoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.116Z

Kakavije nje person kapet me automatik

Foto arkiv Gjirokaster 3 prill 2016 NOAal- Nje person eshte ndaluar ne piken kufitare te Kakavijes i kapur me automatik teksa po tentonte te kalonte drejt Greqisebr br Ne dalje te Shqiperise 31- vjecarit nga Berati Amarildo obo iu gjet arma e zjarrit ne automjetin tip Benz me ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.094Z

Zhbllokohet defekti ne kompjuterat e doganes greke ne Kakavije

Kakavije 25 tetor 2011 NOA ndash Pas nderprerjes se punes nga nje defekt ne sistemin kompjuterik te doganes greke ne Kakavije ka nisur rishtas ne mengjes perpunimi i kembesoreve dhe automjeteve ne kete pike kufitare. Korrespondenti i agjencise NOA ne Gjirokaster beri me dije se per shkak te defekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.006Z

Kakavije kapen 22 klandestine nga Siria dhe Eritrea

foto ilustruese Kakavije 9 prill 2014 NOAal- Policia e Gjirokastres ne kuader te nje operacioni antitrafik ne bashkepunim edhe me policine kufitare Kakavije ka bere te mundur ndalimin e 22 klandestineve nga Siria dhe Eritrea te cilet kishin kaluar ilegalisht kufirinbr br Sipas i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.831Z

Kakavije seksuestrohen 46 kg marijuane

Komentet Off 45 kilograme marijuane eshte sekuestruar nga policia kufitare mengjesin e sotem ne Kakavije

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama