Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.116Z

Kakavije nje person kapet me automatik

Foto arkiv Gjirokaster 3 prill 2016 NOAal- Nje person eshte ndaluar ne piken kufitare te Kakavijes i kapur me automatik teksa po tentonte te kalonte drejt Greqisebr br Ne dalje te Shqiperise 31- vjecarit nga Berati Amarildo obo iu gjet arma e zjarrit ne automjetin tip Benz me ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.094Z

Zhbllokohet defekti ne kompjuterat e doganes greke ne Kakavije

Kakavije 25 tetor 2011 NOA ndash Pas nderprerjes se punes nga nje defekt ne sistemin kompjuterik te doganes greke ne Kakavije ka nisur rishtas ne mengjes perpunimi i kembesoreve dhe automjeteve ne kete pike kufitare. Korrespondenti i agjencise NOA ne Gjirokaster beri me dije se per shkak te defekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.006Z

Kakavije kapen 22 klandestine nga Siria dhe Eritrea

foto ilustruese Kakavije 9 prill 2014 NOAal- Policia e Gjirokastres ne kuader te nje operacioni antitrafik ne bashkepunim edhe me policine kufitare Kakavije ka bere te mundur ndalimin e 22 klandestineve nga Siria dhe Eritrea te cilet kishin kaluar ilegalisht kufirinbr br Sipas i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.831Z

Kakavije seksuestrohen 46 kg marijuane

Komentet Off 45 kilograme marijuane eshte sekuestruar nga policia kufitare mengjesin e sotem ne Kakavije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.077Z

Kakavije radhe kilometrike ne kufi

brbrEdhe ne diten e Krishtlindjeve fluksi i levizjes ne piken kufitare te Kakavije ka qene i madh Drejtuesit e automjeteve kane pritur deri ne 8 ore radhe per te kaluar ne anen tjeter te kufirit Shkak i pritjeve te gjata eshte bere reduktimi i sporteleve nga pala greke Emigrantet shqiptare thone se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.608Z

Kerkohej per plagosje, kapet ne Kakavije

Nje 26-vjecar nga Tirana eshte kapur nga policia kufitare ne Kakavije, ndersa tentonte te hynte ne territorin shqiptar. Martin Lena ishte shpallur ne kerkim ne fund te dhjetorit te vitit te kaluar, i akuzuar per plagosjen me thike te 25-vjecarit Florian Sefa. Ne shkurt te ketij viti atij i eshte dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.118Z

Kakavije, droge ne autobusin e linjes Tirane-Athine

Policia kufitare ne Kakavije ka sekuestruar sot nje sasi prej 55 kilogramesh marihuane ne nje autobus te linjes Tirane-Athine. Autobuzi po qendronte ne radhe per te kaluar ne token greke dhe ne te ndodheshin shoferi, nje fatorino dhe vetem 3 udhetare. Korrespondentja e Top Channel ne Gji

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama