Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.006Z

Kakavije kapen 22 klandestine nga Siria dhe Eritrea

foto ilustruese Kakavije 9 prill 2014 NOAal- Policia e Gjirokastres ne kuader te nje operacioni antitrafik ne bashkepunim edhe me policine kufitare Kakavije ka bere te mundur ndalimin e 22 klandestineve nga Siria dhe Eritrea te cilet kishin kaluar ilegalisht kufirinbr br Sipas i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.831Z

Kakavije seksuestrohen 46 kg marijuane

Komentet Off 45 kilograme marijuane eshte sekuestruar nga policia kufitare mengjesin e sotem ne Kakavije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.077Z

Kakavije radhe kilometrike ne kufi

brbrEdhe ne diten e Krishtlindjeve fluksi i levizjes ne piken kufitare te Kakavije ka qene i madh Drejtuesit e automjeteve kane pritur deri ne 8 ore radhe per te kaluar ne anen tjeter te kufirit Shkak i pritjeve te gjata eshte bere reduktimi i sporteleve nga pala greke Emigrantet shqiptare thone se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.608Z

Kerkohej per plagosje, kapet ne Kakavije

Nje 26-vjecar nga Tirana eshte kapur nga policia kufitare ne Kakavije, ndersa tentonte te hynte ne territorin shqiptar. Martin Lena ishte shpallur ne kerkim ne fund te dhjetorit te vitit te kaluar, i akuzuar per plagosjen me thike te 25-vjecarit Florian Sefa. Ne shkurt te ketij viti atij i eshte dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.118Z

Kakavije, droge ne autobusin e linjes Tirane-Athine

Policia kufitare ne Kakavije ka sekuestruar sot nje sasi prej 55 kilogramesh marihuane ne nje autobus te linjes Tirane-Athine. Autobuzi po qendronte ne radhe per te kaluar ne token greke dhe ne te ndodheshin shoferi, nje fatorino dhe vetem 3 udhetare. Korrespondentja e Top Channel ne Gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.333Z

Kakavije, sekuestrohet marihuane, arrestohet nje person

Policia sekuestron serish lende narkotike ne Kakavije, ndersa ka prangosur drejtuesit e maunes ku ishte fshehur droga. Sipas informacioneve te fundit, 50 kilograme marihuane, te ndara ne pako 1 kilogrameshe ishin futur ne nje maune me targa Fierit. 44-vjecari Eduart Kane eshte prangosur,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.260Z

Kapet 4,5 kg heroine ne Kakavije

Sekuestrohen 4 kg e 450 grame heroine ne piken e kalimit kufitar ne Kakavije. Policia kufitare rreth ores 01.00 te mengjesit ka arrestuar 42 vjecarin nga qyteti i Fierit Kristaq Musho i cili udhetonte me mjetin e tij duke pasur si destinacion Athinen.Shtetasi ne fjale kishte fshehur drogen ne kofan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama