Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.508Z

Kakavije bllokohet udherrefyesi me 5 klandestine

Kakavije 2 qershor 2015 NOAal- Pese klandestine afgane jane kapur nga policia ne aksin rrugor Gjirokaster- Kakavije bashke me udherrefyesin e tyrebr br I akuzuar per Dhenie ndihme per kalim te paligjshem te kufirit u arrestua Usni Xhaferri 53 vjec me banim ne Cerrik te Elbasanitbr br Ai u kap ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.054Z

Fluks emigrantesh ne Kakavije

Kater dite pas festave te fundit, eshte shtuar fluksi ne pikat e kalimit kufitar me Greqine. Gjate 24 oreve, ne Kakavije kane kaluar kufirin ne drejtim te shtetit Helen, rreth 5 mije persona dhe qindra automjete . Nga kjo pike kufitare, ne ditet e fundit te vitit, qe sapo u mbyll hyne rreth 25 mije

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.137Z

Kakavije bllokohen 11 klandestine

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 15 dhjetor 2015 NOAal- Bllokohen ne Kakavije 11 klandestine te huaj te cilet kishin hyre ne Shqiperi ilegalisht nepermjet kufirit jeshil nga Greqiabr br Gjate dites se sotme policia kufitare e Kakavijes ndaloi gjashte persona ne afersi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.476Z

Kakavije bllokohen 12 klandestine marokene

Foto arkiv PUBLICITET Gjirokaster 12 dhjetor 2015 NOAal- Bllokohen 12 klandestine te huaj ne Kakavije te cilet kishin kaluar ilegalisht kufirin nga Greqia per ne Shqiperibr br Gjate dites se sotme policia Kufitare e Kakavijes ne segmentin rrugor Llongo-Vrisera ne hyrje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.343Z

Kapen 13 kg hashash ne Kakavije

Gjirokaster 8 tetor NOA ndash Nje 25-vjecar nga Fieri eshte arrestuar dje nga Policia Kufitare ne Kakavije pasi ju gjet ne canten qe transportonte nje sasi prej 13 kilograme hashash. Erion Trifoni lindur dhe banues ne Fier emigrant ne Athine eshte arrestuar ne flagrance teksa ka qene duke udhetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.390Z

Festat radhe ne Kakavije e Kapshtice

GJIROKASTER- KORE- Radhe te gjata ne pikat kufitare te Kakavijes e Kapshtices. Dje ne Kakavije u shenua fluks i madh i shtetasve qe qarkullonin permes kesaj nyje kufitare. Rreth 7 km ishte radha e automjeteve qe prisnin te kalonin kufirin ne hyrje te territorit shqiptar. Radhet u shfaqen qe ne mengj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.701Z

Rradhe te gjata ne Kapshtice dhe Kakavije

Bllokimi i punes nga pala greke ne dy doganat kryesore ne vend ka bere qe te rikthehen rradhet e gjate ne Kakavije dhe Kapshtice. Ne Kakavije mesihet se jane me shume se 100 automjete ne rradhe ndersa rruga vazhdon te ejte e bllokuar per gati 2 ore. Mosfunksionimi I sistemit te komjuterave mendohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama