Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavije

Total: 1296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.701Z

Rradhe te gjata ne Kapshtice dhe Kakavije

Bllokimi i punes nga pala greke ne dy doganat kryesore ne vend ka bere qe te rikthehen rradhet e gjate ne Kakavije dhe Kapshtice. Ne Kakavije mesihet se jane me shume se 100 automjete ne rradhe ndersa rruga vazhdon te ejte e bllokuar per gati 2 ore. Mosfunksionimi I sistemit te komjuterave mendohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.574Z

Kakavije bllokohen 41 klandestine nga Siria

Kakavije 31 dhjetor 2014 NOAal- 41 klandestine nga Siria jane bllokuar nga Policia Kufitare e Kakavijesbr br Rreth ores 0300  te mengjesit te sotem efektivet e policise qe kryen patrullim ne kufirin jeshil poshte fshatit Peshkepi e Gline zbuluan dhe bllokuan 41 klandestinet ne mesin e tyre kate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.450Z

Kerkohej per shitje narkotikesh kapet ne Kakavije

TIRAN- Nje 22 vjecar eshte arrestuar ne Kakavije pasi ishte shpallur ne kerkim per shitje narkotikesh. Sipas policise se Gjirokastres ndaj te riut E.Koka lindur dhe banues ne Gjirokaster ishte vendosur masa e sigurise arrest me burg. Policia sqaron se ne nje hotel ne lagjen 18 Shtatori te qytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.391Z

Kakavije, kapet i kerkuari

Policia e Gjirokastres arrestoi nje person te shpallur ne kerkim dhe te denuar me 20 vjet burg me akuzen e vrasjes. Ndalimi u be mbremjen e se merkures ne sportelin e perpunimit te dokumentave ne Kakavije. Sistemi TIMS zbuloi te kerkuarin Vilson Veizi, i cili ishte pajisur me pashaport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.333Z

Kakavije kapen 5 kg heroinene autobusin Sarande- Athine

KAKAVIJE- Nje sasi prej 5.1 kg heroine eshte sekuestruar sot ne aksin Kakavije- Janine. Droga eshte gjetur e fshehur ne depoziten e ajrit te kondicionerit te nje autobusi te linjes Sarande Athine. Policia kishte ndaluar automjetin rreth 5 km pasi kaloi piken doganore te Kakavijes dhe kishte bere kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Kakavije bllokohen 22 klandestine

Foto arkiv PUBLICITET Kakavije 30 qershor 2014 NOAal- 22 klandestine jane bllokuar nga policia kufitare e Kakavijesbr br Operacioni per kapjen e tyre u kodua Kthesa ndersa klandestinet me origjine nga Siria u zbuluan poshte fshatit Glinebr br Aksioni i policise u realizua gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.127Z

Kapen 20 klandestine ne Kakavije kishin destinacion Gjermanine

PUBLICITET Kakavije 4 janar 2016 NOAal - Policia Kufitare e Kakavijes ka kapur 20 shtetas te huaj te cilet kishin hyre ilegalisht nepermjet kufirit jeshil nga Greqia ne Shqiperibr br Burime nga Sherbimet e Policise Kufitare Kakavije bejne te ditur se 20 personat ishin  18 Marok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama