Rezultate te kerkimit per termin: +Kalifornis

Total: 424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.334Z

Schwarzenegger provokon ish-gruan

Kapitull i ri në divorcin Arnold Schwrzenegger-Maria Shriver. Ish-guvernatori i Kalifornisë ka habitur fotografët që e ndjekin ngado me veshjen e një bluze ku shkruhej: “I mbijetova Marias”. Ky provokim ka shkaktuar habi në Hollywood sepse pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.267Z

SHBA, përleshje me armë, 8 të vdekur

Tetë të vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një shkëmbimi zjarri në lagjet e Kalifornisë në Shtetet e Bashkuara. Ngjarja ka ndodhur në një sallon bukurie. Autoritetet thonë se ka patur shkëmbim zjarri mes dy grupeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.754Z

VIDEOLAJM/ Polici dhunon megrushte një grua në mes të rrugës

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Një polic i patrullës së policisë të Kalifornisë është filmuar nga një motoçiklist duke dhunuar një grua në mes të rrugë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.639Z

SHBA, tërmet i fuqishëm 5,1 ballë në Los Angelos - FOTO

SHBA- Një tërmet me magnitudë 5.1 ballë ka tronditur zonën e Los Angelosit në jug të Kalifornisë, ka bërë të ditur instituti amerikan i Mbikëqyrjes Gjeologjike. Tërmeti u regjistrua në 21:10 me orën lokale dhe epiqendra e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.639Z

SHBA, tërmet i fuqishëm 5,1 ballë në Los Angelos

SHBA- Një tërmet me magnitudë 5.1 ballë ka tronditur zonën e Los Angelosit në jug të Kalifornisë, ka bërë të ditur instituti amerikan i Mbikëqyrjes Gjeologjike. Tërmeti u regjistrua në 21:10 me orën lokale dhe epiqendra e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.094Z

Kaliforni aksidenti rrugor 8 viktima

Përplasja e një autobuzi me dy automjete të tjera në një rrugë malore në jug të Kalifornisë shkaktoi të paktën tetë të vdekur e dhjetera të plagosur. Aksidenti ndodhi rreth 130 km ne lindje të Los Anxhelosit. Zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.776Z

Taylor Swift, ekspozon këmbët superseksi (Foto)

Këngëtarja simpatike, Taylor Swift ka surprizuar të gjithë me pamjen e saj. Me një fustan super të shkurtër të zi, i cili tregonte këmbët e saj të gjata Taylor është nisur drejt të dashurit të saj për një darkë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama