Rezultate te kerkimit per termin: +Kalifornis

Total: 424
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.453Z

“Facebook” paditet për falsifikim të “Pëlqimeve”

 KALIFORNI- Anthony Ditirro, një banor i pjesës veriore të Kalifornisë ka paditur “Facebook” në Gjykatën e Qarkut. Ditirro prentendon se “Facebook” ka falsifikuar pëlqimin e tij duke e shtuar atë tek fansat e USA Today. Ai pohon se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.197Z

Kalifornia ne flake me mijera shperngulen

Të paktën 6 mijë persona janë shpërngulur nga disa lokalitete të Kalifornisë, pasi mbi 400 hektarë janë përfshirë nga flakët, informuan të martën burimet policore. Aktualisht, për zjarrëfikëset po rezulton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.632Z

SHBA, 19 të plagosur nga përplasja e një treni me një kamion

T paktn 19 persona kan mbetur t plagosur si pasoj e prplasjes t nj treni dhe nj kamioni n pjesn jugore t Kalifornis. Dshmitart than se aksidenti ndodhi pasi kamioni ishte ndalur n shinat e trenit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.057Z

Kalifornia përballet me zjarre të mëdha, evakuohen banorët (Video)

Qindra banorë të Kalifornisë veriore janë evakuuar si pasojë e zjarreve të mëdha që kanë përfshirë Kaliforninë, që kanë lënë të shkrumbuara territore të mëdha të vendit. Sipas të dhënave, de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.768Z

Schwarzenegger president i BE !?

Arnold Schwarzenegger, i cili bëri një kalim domethënës nga Hollywood-i në Gurvernator i Kalifornisë, synon të fitojë tashmë një tjetër pozicion, atë të kreut të ardhshëm të Bashkimit Evropian, raportojnë mediat ame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.031Z

Bombardues ruse i afrohen Kalifornise

Avionët luftarakë amerikanë kanë ndërprerë bombardues rusë në brigjet e Alaskës dhe Kalifornisë gjatë këtij muaji, në ato që mund të konsiderohen si incidentet e fundit mes një serie përplasjesh ajrore mbi Paqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.055Z

Justin dhe Selena, prap bashkë

 Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë ngritur spekulimet se ata mund të jenë pajtuar, pasi janë parë pranë njëri-tjetrit shumë afër shtëpisë së tinejxherit në Calabasas të Kalifornisë. Bukuroshja dhe tinejxheri janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama