Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.057Z

Rrëfehet Kamberaj: Shpëtova për mrekulli!

Tri ditë pas rrahjes barbare, gjyqtari Armando Kamberaj, i cili ishte "viktima" e ndeshjes Shkodra-Partizani B, tregon për “GSH” çfarë ndodhi, goditjen e papritur nga një lojtar shkodran dhe në fund falënderon policinë që ndërhyri. "Kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.717Z

Vlorë, plagoset me thikë studenti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ambjentet e Universitetit të Vlorës kur një grindje mes studentësh, ka shkaktuar një të plagosur. Ngjarja ndodhi kur studentja për Teknologji-Informacioni, Lediana Zekaj goditi me thikë në fyt shokun e saj Klaudio Kamberaj. Sipas informacioneve i lën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.081Z

Vlorë, një serë domatesh ku kultivohej kanabis

Një serë domatesh në fshatin Oshtimë të Vlorës është kthyer ne një vend për kultivimin e lëndëve narkotike. Pas një aksioni antikanabis të nisur prej disa javësh në qytetin e Vlorës, policia ka arritur të zbulojë dhe të asgjësojë rreth 5800 rrënjë "cannabis". Lënda narkotik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.912Z

Vlorë, asgjesohen 5780 rrënjë kanabis, aktiviteti kriminal nga 4 anëtarë të një familje

Policia e Vlorës, ka zbuluar dhe ka asgjesuar 5780 rrënjë bimë narkotike e llojit “cannabis sativa”. (Në foto serat ku ishte mbjellë droga) Sipas policisë lënda narkotike me lartësi deri ne 65 cm u zbulua në dy sera në fshatin Oshtimë, në afërsi të pyllit, e vendosur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.231Z

E plagosi e dashura studente, kapet duke vjedhur

I plagosur nga e dashura ne fillim te ketij viti pas nje sherri banal, studenti i Universitetit te Vlores kapet si autor i dyshuar, i nje vjedhje ne qytet. Burime zyrtare thane se Klaudio Kamberaj, 21 vjec, u ndalua diten e djeshme per tentativen e bastisjes se nje lokali ne lagjen "24 Maji", ne pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.313Z

Ekstradohen nga Italia dy të kërkuar nga drejtësia shqiptare

Dy persona janë ekstraduar ditën e djeshme nga Italia dhe u janë dorëzuar autoriteteve shqiptare. Ata janë Agim Kamberaj dhe Ermal Begaj, të dënuar me 5 dhe 6 vjet burg nga drejtësia shqiptare. Kamberaj është dënuar, pasi ai së bashku me dy persona të tjerë kanë rrahur një person, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.912Z

Vlorë, policia zbulon 5780 rrënjë kanabis, shpall në kërkim meshkujt e familjes

Policia e Vlorës, në vijimësi të planit operacional anti-kanabis,  ka zbuluar dhe asgjësuar 5780 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis sativa. Lënda narkotike me lartësi deri ne 65 cm u zbulua në dy sera në fshatin Oshtimë, në afërsi të pyllit, e vendosur në kubikë dhe gati për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama