Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.050Z

Vjedhja e 50 mije eurove me dhune arrestohet vlonjati

Lushnje 17 nentor 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim per vjedhje me dhune eshte vene ne prangat e policise se Lushnjesbr br Elis Kamberaj 36 vjec banues ne  lagjen Hajro akerri Vlore u prangos diten e djeshmebr br Ndalimi i tij u be pasi Gjykata e Apelit Vlore ne qershor te vitit 201

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.311Z

Mbyllet tragjikisht dashuria e studentëve, vajza plagos të dashurin në auditor

Policia arreston Lediana Zekajn për plagosjen e Klaudio Kamberajt. Shkaku: konfliktet mes çiftit, studentë në Universitetin e Vlorës VLORË – Një histori dashurie mes dy të rinjve, studentë në Universitetin e Vlorës, për pak sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Pas konflikteve të vazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.034Z

Bashkepunoi ne nje vjedhje arrestohet i riu

Arrestohet i riu kishte vjedhur ne bashkepunim nje pike shitje ne Gramsh. Burime te policise bejne te ditur se eshte arrestuar shtetasi Elton Kamberaj 22 vjec me banim ne Gramsh pasi ne bashkepunim me shtetasin Iljaz Meta i arrestuar me pare kane kryer nje vjedhje pak kohe me pare ne qytet. Dy te ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.909Z

Aksident ne Lushnje, nje i vdekur

Nje aksident me pasoje vdekjen e nje personi ka ndodhur mengjesin e sotem ne fshatin Zhyme te Lushnjes. Shtetasi Tomor Kamberaj ka gjetur vdekjen teksa udhetonte me mjetin me targa Lu 1044 B, i cili ka dale nga rruga per shkak te shpejtesise se madhe. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 02:00

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.208Z

Zbulohet vrasja e para 14 viteve

Për policinë dhe prokurorinë, ngjarjet e vjetra nuk janë aspak kapitull i mbyllur, por vetëm të arkivuara deri në gjetjen e provave. Edhe nëse mund të kalojnë 10 apo 20 vjet, gjetja e një elementi të ri në hetime e nxjerr nga arkiva dosjen dhe vë para drejtësisë autorët përgjegjës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.855Z

Shkelma dhe grushte gjyqtarit në ndeshjen Shkodra-Partizani B. News 24 pamje ekskluzive

SHKODER- Barbarizmat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Një akt barbar kolektiv është regjistruar në ndeshjen e Kategorisë së Tretë, ku futbollistët e Shkodrës sulmuan keqas gjyqtarin kryesor Armando Kamberaj në sfidën Shkodra-Partizani B. Lumë grushtesh dhe shkelmash nga shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.855Z

Shkelma dhe grushte gjyqtarit në ndeshjen Shkodra-Partizani B

TIRANE- Barbarizmat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Një akt barbar kolektiv është regjistruar në ndeshjen e Kategorisë së Tretë, ku futbollistët e Shkodrës sulmuan keqas gjyqtarin kryesor Armando Kamberaj në sfidën Shkodra-Partizani B. Lumë grushtesh dhe shkelmash nga shumë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama