Rezultate te kerkimit per termin: +Kamberaj

Total: 207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.208Z

Zbulohet vrasja e para 14 viteve

Për policinë dhe prokurorinë, ngjarjet e vjetra nuk janë aspak kapitull i mbyllur, por vetëm të arkivuara deri në gjetjen e provave. Edhe nëse mund të kalojnë 10 apo 20 vjet, gjetja e një elementi të ri në hetime e nxjerr nga arkiva dosjen dhe vë para drejtësisë autorët përgjegjës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.855Z

Shkelma dhe grushte gjyqtarit në ndeshjen Shkodra-Partizani B. News 24 pamje ekskluzive

SHKODER- Barbarizmat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Një akt barbar kolektiv është regjistruar në ndeshjen e Kategorisë së Tretë, ku futbollistët e Shkodrës sulmuan keqas gjyqtarin kryesor Armando Kamberaj në sfidën Shkodra-Partizani B. Lumë grushtesh dhe shkelmash nga shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.855Z

Shkelma dhe grushte gjyqtarit në ndeshjen Shkodra-Partizani B

TIRANE- Barbarizmat në futbollin shqiptar nuk kanë të sosur. Një akt barbar kolektiv është regjistruar në ndeshjen e Kategorisë së Tretë, ku futbollistët e Shkodrës sulmuan keqas gjyqtarin kryesor Armando Kamberaj në sfidën Shkodra-Partizani B. Lumë grushtesh dhe shkelmash nga shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.838Z

Një e katërta e “Dardanisë”, nën vëzhgim

Zona më e populluar e Prishtinës, lagja ‘Dardania’ është në vazhdimësi në shënjestër të hajnave të çantave. Situata pritët të zbutët në muajit e ardhshëm. Lagja ka vendosur kamerat për rritjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.749Z

Pranga 23- vjeçarit, kapet me 9.8 gramë kanabis-sativa

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 23 vjeçar, ndërsa u kap me 9.8 gramë bimë narkotike e dyshuar si ajo e "Kanabis-Sativa". Policia ka arrestuar shetasin Klaudio Kamberaj, 23 vjeç, banues në lagjen "Hajro Çakër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.716Z

Vlore, studentja plagos me thike shokun

Nje grindje mes studentesh ne Vlore, ka shkaktuar nje te plagosur. Ngjarja ndodhi kur studentja per Teknologji-Informacioni, Lediana Zekaj goditi me thike ne qafe shokun e saj te ngushte, per motive ende te pasqaruara. I lenduari, Klaudio Kamberaj, ndodhet ne spital ne gjendje te rende p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama