Rezultate te kerkimit per termin: +Karaibeve

Total: 738
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.366Z

Keira Knightley rikthehet në Piratët e Karaibeve 5

Elizabeth ka bërë mbërritjen e saj të madhe Keira Knightley  është rikthyer në trailerin e ri  të Piratët e Karaibeve 5. Ndonëse ajo nuk është parë në trailerat e mëparshëm të Piratët e Karaibeve: Të vdekurit nuk tregojnë përralla, aktorja ka bërë një rikthim të pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.712Z

Marshall, regjisor i "Piratit te Karaibeve"?

Mund te jete Rob Marshall drejtuesi i kapitullit te ri te serive te Piratit te Karaibeve. Tratativat mes Disney dhe regjisorit te 'Chicago', sipas disa burimeve, jane ne nje pike te mire dhe ka shume mundesi qe te nise mbledhja e aktoreve per episodin e ri.Ne prill regjisori Gore Verbinsk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.514Z

Rikthehet Piratët e Karaibeve

Është publikuar traileri i filmit më të ri Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales (Piratët e Karaibeve: Njerëzit e vdekur nuk tregojnë përralla), i cili do të prezantohet në vitin 2017. Ylli i këtij filmi nga Disney, Johnny Depp, apo përndryshe i njohur me rolin e tij si kapite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.248Z

Depp firmos per Piratet e Karaibeve 4

Aktori Johnny Depp ka nenshkruar nje marreveshje prej 23 milione eurosh per te xhiruar kapitullin e katert te sages “Piratet e Karaibeve”. Lajmin e ben te ditur tabloidi anglez “The Sun”, sipas te cilit marreveshja parashikon qe fitimi per aktorin te rritet nese f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.914Z

Pas GJND-së, njohjet e para nga shtete të Karaibeve

Burime të gazetës Express kanë bërë të ditur sot se disa nga shtetet e Komunitetit të Karaibeve (CARICOM), që përbëhet nga 15 shtete anëtare, do të njohin Kosovën gjatë javës që vjen.“Priten rreth 10 njohje. Nga shtete të Karaibeve por edhe nga Azia”, ka thënë një burim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.759Z

Hyseni kërkon njohje të pavarësisë nga shtetet e Karaibeve

PRISHTINë- Ministri i Pun¸ve t¸ Jashtme të Kosvës, Skender Hyseni gjatë një takimi u përsëriti thirrjen ambasador¸ve të shteteve t¸ Komunitetit t¸ Karaibeve (CARICOM), t¸ akredituar n¸ Uashington D.C për njohjen e shtetit më të ri në Europë. Burime të ministrisë së Jashtme të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.285Z

Russell Brand, ne Piratet e Karaibeve 4

Aktori Russell Brand mund te jete personazhi me i ri ne filmin “Piratet e Karaibeve 4”, ne rolin e vellait te  kapitenin Jack Sparrow. Marreveshja qe Brand te luaje rolin e vellait te vogel te Johnny Depp mund t’i siguroje atij 5 milione paund. Sipas nje burimi, ky

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama