Rezultate te kerkimit per termin: +Karmen

Total: 159
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.847Z

Dibër, qëllon me çifte passhpine, të fejuarën e tij 17 vjeçe

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Vrasja sot në lagjen 'Karmen' DIBER - Një i ri ka vrarë me çifte të fejuarën e tij, 18-vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen Kamen të qytetit të Peshkopisë dhe autor i dyshuar i saj ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.857Z

Rossella Brescia ne Dancing with the stars

brbrPas pjesemarrjes se Valeria Marin ne naten e katert te DWS surpriza e radhes nga produksioni nuk mund te mungonte ne kete prag Krishtlindjesh E ftuara speciale e nates se peste do te jete nje nder balerinat dhe moderatoret me te spikatura e te vleresuara italiane Rossella Brescia Rossella Bresci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.920Z

Gjermania, 550 trupa shtesë në Kosovë

Në përgjigje të kërkesës së NATO-s, Gjermania do të dërgojë 550 trupa shtesë për të monituruar paqen në Kosovë, pas përkeqësimit të situatës. Zëdhënësja e NATO-s, Karmen Romero, tha se KFOR-i do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.289Z

Abuzimi me tenderët në Shkodër, lirohen mjekët dhe infermierët

Janë lënë sot të lirë nga gjykata mjekët dhe infermierët e spitalit të Shkodrës që u arrestuan për shpërdorim detyre.  Pavarësisht se Gjykata e Shkalles së parë në Shkodër rivlerësoi masën e sigurisë, vendosi lirimin e tyre. Pak ditë më parë u arrestuan për abuzime me tender

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.510Z

Mrika e Prenk Jakovës, duartrokitet në Moskë

Orkestra e Harqeve e RTSH zhvilloi para disa ditësh një koncert në Katedralen Angleze të MoskësOrkestra e Harqeve e RTSH në drejtimin e baketës të dirigjentit Oleg Arapi, luajti para disa ditësh me shumë sukses koncert në Katedralen Angleze, afër Konservatorit Çajkovski të Moskës. Kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.437Z

Kukulla gjigande magjeps Kilin

SANTIAGO-Një kukull e stërmadhe, madje gjigande, e njohur me emrin "Gjigandi i Vogël", u paraqit përpara rreth 60,000 kilianëve në Santiago. Mes të pranishmëve ishte edhe presidentja kiliane Mishel Bashële. Interpretimi i kukullës gjigande, i cili nisi në Parkun O' Higins në Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.923Z

NATO dërgon trupa shtesë në Kosovë

BRUKSEL- NATO do të dërgojë trupa shtesë në Kosovë, pas përshkallëzimit të dhunës javën e kaluar."KFOR-i do të vazhdojë të marrë masat e nevojshme brenda mandatit të tij për një mjedis të qetë dhe t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama