Rezultate te kerkimit per termin: +Karmen

Total: 159
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.540Z

Karmen Elektra: “Jam e bukur dhe e talentuar”

Është një nga femrat më të bukura dhe të dëshiruara në botë. Seksi dhe joshëse, modele, aktore dhe këngëtare, pozon me veshje intime të zeza transparente për kopertinën e revistës “Jack” dhe në shërbimin e pasur fotografik tregon sesi bukuria e jashtme vlen, por “askush nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.919Z

Opera "Karmen", ndër më të shfaqurat dhe më të bukurat në botë

Dekada të tëra vitesh kanë vërtetuar se opera "Karmen" ka një magnetizëm të pashtershëm dhe universal . Ajo u bë për një kohë të shkurtër e njohur për skenat e teatrove më të rëndësishme të botës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.899Z

Prapë Anbeta klasike

  Interpreton në Macerata në operën “Carmen” të Bizesë me regji të Dante Ferretit Më 2007 ishta magjistarja që magjepsi publikun italian tek “Makbethi”. Tepër e hijshme për të qenë një shtrigë shekspiriane. Këtë vit është femra provokuese, e lirë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.088Z

Spanjë, gjen gjyshen e humburduke perdorur Google Maps

Spanjë - Në Spanjë zbulimi më i ri i Google Maps, “Mountain View”, ose siç quhet ndryshe dhe “makina e kohës”, ka rezultuar mjaft i dobishëm në një rast shumë të veçantë.Karmen Pakeko është një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.893Z

Enada Hoxha, Cigania qe te mahnit me “Karmenin”

Duket sikur fati po tregohet shumë bujar me primabalerinën e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit, Enada Hoxha. Pas duartrokitjeve që mori në Itali me “Karmen” nesër do të vij për herë të parë për publikun shqiptar me rolin e “Karmen”. Enda Hoxha është balerina e Parë e T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Nenes se Kasijasit, te fiket gjate penalltive

Itali - Spanje nuk ka qene nje ndeshje e bukur, por ka dhene emocione. Te forta madje. Per nenen e portierit iberik, Iker Kasijas, ato kane qene te paperballueshme, teksa i kane rene te fiket ne stadiumin e Vjenes, gjate ekzekutimit te penalltive. Zonja Maria del Karmen nuk i perballoi dot emocionet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.706Z

Shpetohen 450 femije ne Meksike abuzoheshin seksualisht

brbrPolicia ne Meksike ka shpetuar me shume se 450 te mitur ne nje shtepi femijebrbr brbrDyshohet se me ta eshte abuzuar seksualisht nga stafi Pronarja e kesaj shtepie Rosa del Karmen Verduzko dhe tete punonjes te shtepise se quajtur Familja e madhe jane arrestuarbrbr brbrNe ndertese jetonin 278 dje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama