Rezultate te kerkimit per termin: +Kavaj

Total: 1875
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.421Z

 Kavajë, arrestohet përdhunuesi

KAVAJË- Një person i shpallur në kërkim pasi ishte dënuar për përdhunim është arrestuar nga policia e Kavajës. Remzi Elezi u arrestua mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:30 minuta. 35 vjeçari, lindur dhe banues në Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.808Z

Kavajë, Elvis Roshi merr drejtimin e bashkisë

KAVAJË- Elvis Roshi ka marrë në dorëzim detyrën si kryetar bashkie i qytetit të Kavajës. Në një ceremoni të zhvilluar në këtë rast Roshi ka kaluar në zyrën e qytetarit të parë të Kavajës duke i dhën&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.274Z

Kavajë, 200 qytetarë drejt Kosovës

SUHAREKË – 13 vjet pas vrasjes së heroit Indrit Cara, 200 qytetarë të Kavajës kanë udhëtuar drejt Suharekës dhe mali të Gallushës ku ai humbi jetën gjatë luftës për çlirimin e Kosovës.Në tubimin e organizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.896Z

Kavajë, vrau djalin e vëllait, arrestohet 64-vjecari

TIRANË- Forcat e policisë së Kavajës arrestuan autorin e dyshuar të vrasjes se 48 vjeçarit të dielën në Kavajë. Burime zyrtare nga Policia e Kavajës bënë të ditur sot se, forcat e policisë realizuan arrestimin në kusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.812Z

Kavajë, procedim penal ndaj kryetarit të Bashkisë Roshi

KAVAJË – Policia e Kavajës ka nisur një procedim penal në gjendje të lirë ndaj Kryetarit të Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi. Shkak është bërë një denoncim që ka mbërritur në komisariat nga Elidon Plaku,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.091Z

Kavajë, një 34-vjecar ekzekutohet me kallashnikov

KAVAJË- Një person është ekzekutuar pasditen e sotme me armë zjarri tip ‘kallashnikov’ në zonën e malit të Robit, Kavajë. Nga hetimet paraprake mësohet se viktima është një 34-vjecar me inicialet E.T nga Shijaku. Forca t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.274Z

Kavajë, arrestohet një infermier,vidhte dhe shiste ilaçet e spitalit

KAVAJË – Një infermier 53-vjeçar, i quajtur Ylli Sinani, është arrestuar sot në spitalin e qytetit të Kavajës për vjedhjen e barnave të të sëmurëve.Seksioni i Krimit Ekonomik në Komisariatin e Kavajës ka zhvilluar nj&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama