Rezultate te kerkimit per termin: +Kavaj

Total: 1875
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.812Z

Kavajë, procedim penal ndaj kryetarit të Bashkisë Roshi

KAVAJË – Policia e Kavajës ka nisur një procedim penal në gjendje të lirë ndaj Kryetarit të Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi. Shkak është bërë një denoncim që ka mbërritur në komisariat nga Elidon Plaku,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.091Z

Kavajë, një 34-vjecar ekzekutohet me kallashnikov

KAVAJË- Një person është ekzekutuar pasditen e sotme me armë zjarri tip ‘kallashnikov’ në zonën e malit të Robit, Kavajë. Nga hetimet paraprake mësohet se viktima është një 34-vjecar me inicialet E.T nga Shijaku. Forca t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.274Z

Kavajë, arrestohet një infermier,vidhte dhe shiste ilaçet e spitalit

KAVAJË – Një infermier 53-vjeçar, i quajtur Ylli Sinani, është arrestuar sot në spitalin e qytetit të Kavajës për vjedhjen e barnave të të sëmurëve.Seksioni i Krimit Ekonomik në Komisariatin e Kavajës ka zhvilluar nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.076Z

Kavajë, Spahiu: Flakni teserat politike dhe bashkohuni kuq e zi

KAVAJE- Në ceremoninë e shpalljes së delegatëve dhe anëtarëve të Aleancës Kuq e Zi në Kavajë, kryetari Kreshnik Spahiu akuzoi PD-në “për rrënimin e këtij qyteti”. Sipas Spahiut, Partia Demokratike e ka rrënuar Kav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.883Z

Kavajë, arrestohen 2 personau kapën me Euro false

KAVAJË – Në prangat e policisë së qytetit të Kavajës kanë rënë dy persona të cilët dyshohet se po tentonin të shisnin disa euro të cilat mendohen se janë false.Sipas policisë Roland Aruçi, 23 vjeç dhe Fatj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.028Z

Kavajë, makina përfundon në kanal, plagosen tre persona

KAVAJË-Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik në qytetin e Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50 të ditës së sotme. Policia bën me dije se shkak i aksidentit është bërë një ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.846Z

Kavajë, pranga tutorit, shfrytëzontesanitaren për prostitucion

TIRANE- Policia e Kavajës ka zbuluar një skemë të shfrytëzimit të prostitucionit në zonat turistike të bregdetit. Operacioni i antitrafikut është koduar “Sanitarja” për faktin se kështu e maskonte aktivitetin e B.Sefës, tut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama