Rezultate te kerkimit per termin: +Kesaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Derbi, kesaj here gezohet Dinamo

Blute kane hedhur nje hap te rendesishem per ne gjysmefinale. Devolli mban gjalle shpresen e kuqe Dinamo - Partizani 3-1 Shenues: Allmuca 6', Pejic 45+2, Ishka 71'\ Devolli 88' Dinamo: Kotorri, Pisha, Bodrusic, Granic, Abraham, Kuli (Vincetic 53'), Ishka (Ferraj 72'), Pollozhani, Allmuca, Poci (Pema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.705Z

Hamzai jep fitoren Lamias, kesaj rradhe me dopiete

Nga Greqia, Kastriot Gjini - Romeo Hamzai eshte kthyer ne nje hero tek skuadra e Lamias, skuader qe aktivizohet ne kategorine e 3 greke, ne grupin Verior. Kjo per arsye se nuk po pushon se shenuari. Ne transferten e djeshme, qe skuadra e tij zhvilloi kunder skuadres se Andhrucos, Hamzaj ka shenuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.096Z

LSI: Raporti i AI, nje deshtim i kesaj qeverie

Levizja Socialiste per Integrimi komentoi diten e djeshme raportin e Amnesty International, duke e cilesuar se, tregon qe qeveria e 'duarve te pastra' eshte me e korruptuar dhe me e paafte se ajo e meparshmja. Nepermjet nje deklarate per mediat, zedhenesi i LSI, Ralf Gjoni, deklaroi se marrin shkas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.783Z

Shalsi: Korrupsioni, emblema e kesaj qeverie

Arritjet e prezantuara dy dite me pare nga kryeministri Sali Berisha, per Partine Socialiste nuk jane reale. Deputeti socialist, Eduard Shalsi tha dje se kryeministri foli per arrije, ne nje kohe ku vendi vuan nga keqqeverisja, korrupsioni, kriza ekonomike. "Kriza ekonomike ka prekur tashme njesine,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.625Z

Xhaferri: Investimet e kesaj qeverie, jane domethenese

Kandidati demokrat per qarkun e Durresit, Ferdinand Xhaferri zhvilloi dje dy takime me banore te qytetit, nje ne lagjen nr. 8, ku ishte i shoqeruar nga kandidatja tjeter ne kete qark Albana Vokshi dhe takimin tjeter ne lagjen nr.7 me kandidatin Igli Cara. "Investimet e kesaj qeverie ne infrastrukt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.725Z

Assad Ti japim fund kesaj gjendjeje

Bashar al Assad jo vetem nuk ka ndermend te diskutoje largimin nga posti, por perkundrazi, duket i pergatitur te vazhdoje shtypjen e pergjakshme te rebelimit me shume se nje vjecar ndaj regjimit te tij. Kete le te kuptohet deklarata e fundit e presidentit sirian, qe ne nje interviste dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.312Z

Rama: “Fuqia e kesaj fuqie ka mbaruar”

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, në proncimin e radhës, deklaroi se Partia Demokratike nuk do të grabisë Bashkinë e Tiranës, ndërsa deklaroi se i gjithë ky proces, nuk do të ketë shance të shantazhohet.   “Fuqia e kes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama