Rezultate te kerkimit per termin: +Keshillit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.218Z

Dorehiqet kryetari i Keshillit Bashkiak

Kryetari i Keshillit Bashkiak ne Kavaje, Aqif Haveriku, ka dhene doreheqjen dje nga posti qe mbante qe pas zgjedhjeve te 18 shkurtit 2007. Doreheqja e Haverikut erdhi pas mocionit te mosbesimit qe u kerkua ndaj tij me iniciativen e grupit te keshilltareve te Partise Demokratike. Mocionistet thane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Te marten Frroku perpara Keshillit

brbrMark Frroku do te kthehet te marten ne ambientet e Kryesise se Kuvendit Ai do te jape shpjegimet para Keshillit te Rregullores Mandateve dhe Imuniteteve lidhur me kerkesen e bere nga Prokuroria e Pergjithshme per vrasjen per te cilen ai akuzohet edhe nga drejtesia belge Vendimi per pjesemarrjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.770Z

PD, 100 emrat e Keshillit Kombetar

Rozeta Rapushi Zgjidhet perberja e re e Keshillit Kombetar te Partise Demokratike. Pas rreth kater ditesh numerimi, me ne fund, komisioni i numerimit te votave te dhena ne Kuvendin e 9-te te PD-se, me ne krye Igli Caren, shpalli dje 100 anetaret e Keshillit Kombetar te selise blu. Ne listen e emrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.104Z

Korce, zgjidhet kreu i keshillit bashkiak

Jane zgjedhur vetem me votat e te djathteve kryetari dhe nenkryetari i keshillit bashkiak te qytetit te Korces. Sipas informacioneve te fundit, Gjergji Endravinje u zgjodh kryetar, ndersa numri dy do te jete Sh. Kajmaku. Anetaret e majte te keshillit braktisen qe ne fillim seancen ku do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.331Z

INSTAT, qeveria largon nje anetar te Keshillit

Po diten e djeshme, qeveria shkarkoi dhe nje prej anetareve te Keshillit te Statistikave. Me vendim te posacem ekzekutivi, vendosi te liroje nga detyra e anetarit te Keshillit te Statistikave, Kliti Cecen. Serish pa dhene asnje argumentim per lirimin e tij nga posti qe mbante. Menjehere ne vend te t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.846Z

Buxheti, sekretari i Keshillit Bashkiak: Votimi i rregullt

Sekretari i Keshillit Bashkiak, Vladimir Gjonaj, ka sqaruar para mediave detyren qe ky Keshill duhet te kryeje dhe ka kryer ne mbledhjen e fundit te Keshillit Bashkiak, ne 3 shkurt 2009. Gjonaj eshte shprehur se i ka dorezuar zyrtarisht procesverbalin se bashku me rezultatin e votimit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.460Z

Sot, mbledhja e pare e Keshillit Bashkiak

Kryetari i ri i Bashkise se Tiranes, Lulzim Basha pritet te beje sot betimin dhe te marre zyrtarisht detyren. Ne oren 11:00 eshte planifikuar qe te zhvillohet mbledhja e pare e Keshillit Bashkiak te Tiranes. Ne baze te ligjit per funksionin e pushtetit vendor, sekretari i Keshillit Bashkiak te Tiran

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama