Rezultate te kerkimit per termin: +Keshillit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.331Z

INSTAT, qeveria largon nje anetar te Keshillit

Po diten e djeshme, qeveria shkarkoi dhe nje prej anetareve te Keshillit te Statistikave. Me vendim te posacem ekzekutivi, vendosi te liroje nga detyra e anetarit te Keshillit te Statistikave, Kliti Cecen. Serish pa dhene asnje argumentim per lirimin e tij nga posti qe mbante. Menjehere ne vend te t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.846Z

Buxheti, sekretari i Keshillit Bashkiak: Votimi i rregullt

Sekretari i Keshillit Bashkiak, Vladimir Gjonaj, ka sqaruar para mediave detyren qe ky Keshill duhet te kryeje dhe ka kryer ne mbledhjen e fundit te Keshillit Bashkiak, ne 3 shkurt 2009. Gjonaj eshte shprehur se i ka dorezuar zyrtarisht procesverbalin se bashku me rezultatin e votimit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.460Z

Sot, mbledhja e pare e Keshillit Bashkiak

Kryetari i ri i Bashkise se Tiranes, Lulzim Basha pritet te beje sot betimin dhe te marre zyrtarisht detyren. Ne oren 11:00 eshte planifikuar qe te zhvillohet mbledhja e pare e Keshillit Bashkiak te Tiranes. Ne baze te ligjit per funksionin e pushtetit vendor, sekretari i Keshillit Bashkiak te Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.145Z

Protesta e shqiptareve para Keshillit te Evropes

Dick Marty Strasburg 25 janar NOA 8211 Dhjetera e qindra shqiptare kane protestuar sot para selise se Keshillit te Evropes ku po debatohet per raportin e raportuesit te Keshillit Dik Martyt. Protestuesit mbanin ne duar flamurin kombetar dhe flamurin shteteror te Kosoves si dhe fotografi te shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.767Z

Slloni jeshil dhe shqetesimi i anetareve te keshillit bashkiak

Nje sy me teper Abonete problemi i vendosjes se emrit te nje shkolle te re 9-vjecare qe u perurua kete vit te ri ne periferi te Tiranes nuk jane ceshtje qe i prekin anetaret e keshillit bashkiak. Kjo deri-diku duket e drejte nese do te ecnim ne kepucet e tyre. Shumica e anetareve te keshillit bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Skender Hyseni niset drejt Keshillit te Sigurimit

Ministri i Puneve te Jashtme te Kosoves, Skender Hyseni udhetoi dje drejt Nju Jorkut, ku do te jete i pranishem ne mbledhjen e radhes se Keshillit te Sigurimit, e cila do te mbahet me 11 nentor. Mbledhja e Keshillit te Sigurimit eshte mbledhje periodike ne te cilen raportohet per Kosoven. Formati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.940Z

Debate per kreun e Keshillit te Qarkut Fier

brbrQe prej me shume se nje viti pas perfundimit te zgjedhjeve lokale ende nuk eshte zgjedhur kreu i Keshillit te qarkut Fier Nderkohe zgjedhjet per keshilltaret kane perfunduar para gjashte muajsh Per kryetarin e deges se Partise Socialiste kjo eshte nje situate anormale dhe zgjedhja do te duhej t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama