Rezultate te kerkimit per termin: +Keshillit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.145Z

Protesta e shqiptareve para Keshillit te Evropes

Dick Marty Strasburg 25 janar NOA 8211 Dhjetera e qindra shqiptare kane protestuar sot para selise se Keshillit te Evropes ku po debatohet per raportin e raportuesit te Keshillit Dik Martyt. Protestuesit mbanin ne duar flamurin kombetar dhe flamurin shteteror te Kosoves si dhe fotografi te shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.767Z

Slloni jeshil dhe shqetesimi i anetareve te keshillit bashkiak

Nje sy me teper Abonete problemi i vendosjes se emrit te nje shkolle te re 9-vjecare qe u perurua kete vit te ri ne periferi te Tiranes nuk jane ceshtje qe i prekin anetaret e keshillit bashkiak. Kjo deri-diku duket e drejte nese do te ecnim ne kepucet e tyre. Shumica e anetareve te keshillit bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.159Z

Skender Hyseni niset drejt Keshillit te Sigurimit

Ministri i Puneve te Jashtme te Kosoves, Skender Hyseni udhetoi dje drejt Nju Jorkut, ku do te jete i pranishem ne mbledhjen e radhes se Keshillit te Sigurimit, e cila do te mbahet me 11 nentor. Mbledhja e Keshillit te Sigurimit eshte mbledhje periodike ne te cilen raportohet per Kosoven. Formati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.940Z

Debate per kreun e Keshillit te Qarkut Fier

brbrQe prej me shume se nje viti pas perfundimit te zgjedhjeve lokale ende nuk eshte zgjedhur kreu i Keshillit te qarkut Fier Nderkohe zgjedhjet per keshilltaret kane perfunduar para gjashte muajsh Per kryetarin e deges se Partise Socialiste kjo eshte nje situate anormale dhe zgjedhja do te duhej t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.909Z

Lista me 150 anetare te keshillit te PD

brbrPas perfundimit te Kuvendit Kombetar Partia Demokratike ka publikuar listen me 150 anetaret e rinj te saj per keshillin Ne liste bie ne sy fakti se disa prej anetareve qe jane te punesuar ne institucione te pavarura kushtetuese jane bere pjese se struktures se Partise Demokratike Edhe pse ligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.441Z

Vlore, atentat anetarit te Keshillit Bashkiak

Ka ngelur i plagosur rende anetari i Keshillit Bashkiak te Vlores, Morand Hoxha, pas shperthimit te automjetit te tij. Shperthimi tronditi lagjen “Isa Boletini”, te qytetit te Vlores ne afersi te shkolles 9-vjecare “Ismail Qemali”. Sasia e konsiderueshme e eksploz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.577Z

Luz te djathtet bombe ndajkreut te keshillit te komunes

KAVAJE- Desh ka perfunduar ne nje gjakderdhje te madhe mbledhja e djeshme e keshillit bashkiak te komunes Luz ne Kavaje nderkohe qe kryetari i keshillit te Luzit qe i perket PS Daniel Xeka ka qene me i rrezikuari. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 20.00 mbremjen e djeshme ne nje nga lokalet ne komunen L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama