Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.948Z

Magani kryqezon Flamurtarin Keshtu nuk shpalleni kampione

Ai analizon me tone te larta humbjen dhe eliminimin nga Bylis Humbja ne shtepi ndaj Bylisit ne ndeshjen e kthimit e cila perkthehet automatikisht ne nje skualifikim te turpshem nga Kupa nuk eshte pertypur nga drejtuesit e klubit te Flamurtarit. Por njeriu qe eshte treguar me i ashper ne lidhje me ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.048Z

Paralajmerimi i Moratit Jo keshtu nuk mund te ecet

Inter Paraqitja ne Londer Jo mire jo mire. Sigurisht qe keshtu nuk mund te arrihen objektivat. Masimo Morati konteston lojen e Interit te marten ne fushen e Totenhemit. Kampionet e Italise jane turperuar nga ekipi anglez i cili fitoi 3-1. Munguan si loja ashtu edhe karakteri i nevojshem per te dale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.141Z

Sondazhi Gjithmone e me pak seks keshtu nis divorci

Londer 20 Tetor NOA - Mungesa e interesit per seks ne cift dhe nisja e ftohtesise dhe largesia me njerezit jane nder shkaqet kryesore te kerkesave per ndarje ose divorc midis cifteve te pjekura. Nje sondazh i koheve te fundit i botuar nga Dialy Mail e ve gishtin e tij ne kete murtaje te shoqeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.570Z

Dhe keshtu fillojne negociatat

Nt BE Kosova dhe Serbia Tri personazhe ne kerkim te rolit 1. Skena teatrale qe perfundoi pastaj me aprovimin e Rezolutes se Asamblese se Pergjithshme te OKB-se per Kosoven beri nje prerje te roleve ne trekendeshin BE-Serbi-Kosove prerje qe mund te jete simbolike per muajt e vitet qe vijne. Personazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

...Keshtu eshte fryma eshte shpirterore

style=positionrelativez-index2> Violeta Murati Mendimi eshte fillestar eshte nje shkak per te bere pikturen. Kur mbaron vepra mbaron mendimi - thote Ana Harend. Lenda kur behet substance behet hyjnore. Keshtu eshte fryma eshte shpirterore. Piktori Ali Oseku hyn per here t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.378Z

Ndodh edhe keshtu Presidenti nderpret ndeshjen se ka pune

do ndeshje normale ne futboll luhet per 90 minuta pa shtesen qe mund te jepet ne varesi sa eshte vonuar loja Por kjo nuk ndodh ne Mauritani ne ndeshjen e Superkupes mes skuadrave Tevragh dhe ACS Ksarbr br Presidenti i vendit po ndiqte ndeshjen ne stadium por i doli nje pune e keshtu urdheroi qe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.067Z

A nuk demtohet keshtu imazhi i Shqiperise

/ / NgaREXHEP MEIDANI Qe prej gati nje muaji politika e analiza por dhe institucionet shqiptare u perplasen me dite dhe jave per te ndertuar argumente pro e kunder per nje fare puci apo grushti shteti me 21 janar. Per kete u sajua dhe nje komision hetimor bile me urgjenc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama