Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.352Z

Banka Qendrore Kineze ul interesin per te nxitur rritjen ekonomike

0 brbr SSSAbrASS brbrBanka e Popullit ne Kine institucioni qendror bankar ne vend ka ulur me 025 nivelin baze te interesit ne perpjekje per te nxitur rritjen ekonomikebrbr brbrNiveli i interesit arrin keshtu ne 46 Vendimi u mor pas renies drastike te vleres se aksioneve ne bursa dy ditet e fundit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.245Z

Kapllani: “Me kembe te mbare”!

Ka luajtur per 84 minuta, duke shenuar edhe nje gol, i cili eshte pjese e fitores 4-0, ne transferten e se premtes, ndaj Vaker Burghauzenit. Fjala eshte per sulmuesin shqiptar te Karlsruhes, Edmond Kapllanin, i cili duket se eshte shume i kenaqur qe e ka nisur kampionatin e ri, me "kemben e mbare",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.376Z

Gurakuqi: Ndoka, jo me kryetar i PDK

Fatjona Mejdini Dite te veshtira po vijne per kreun demokristian, Nard Ndoka, ne krye te kesaj partie. Perplasjet, te cilat kane zene fill kohe me pare, duket se tashme kane mberritur ne piken me te larte te vlimit, teksa numri dy i diplomacise, perfaqesues i PDK, Anton Gurakuqi ka kerkuar largimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.185Z

Studimi, 11 plazhe me ndotje bakteriale

ISHP publikon te dhenat para sezonit turistik. Monitorimi me i fundit i kryer nga Instituti i Shendetit Publik mbi pastertine e plazheve tregon se 11 prej tyre jane pothuajse te pa frekuentueshme nga pushuesit per shkak te permbajtjes bakteriale. Me problematike situata paraqitet ne zonen e Durresit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.927Z

Formulari A2, te henen shperndarja

Maturantet do ta marrin formularin qe te "familjarizohen" me te dhe ta plotesojne, pas rezultateve te D1 dhe D2 Formulari A2 pritet te shperndahet diten e hene, per te gjithe maturantet qe duan te vazhdojne studimet e larta. Lajmi behet i ditur nga burime prane APRIAL-it, te cilat thone se gjithcka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.291Z

Drafti, nje xhiro taksie 800 leke

Bashke me pagesen per cdo kilometer do te futen edhe tarifa te reja qe e cojne cmimin ne stratosfere Nje xhiro taksie, qe i kalon te dy kilometrat do te kushtoje shume me teper se 300 leke, sa ka kushtuar deri tani. Specialistet e transportit kane perllogaritur koston e nje udhetimi disa kilometersh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.872Z

Rinumerimi ne Kukes, bien dyshimet e LSI per vjedhje votash Rozeta Rapushi

Nuk ndryshon rezultati i zgjedhjeve per Qarkun e Kukesit. Kolegji Zgjedhor vendosi dje ne permbyllje te procesit te rinumerimit te votave ne te 15 kutite e votimit per te cilat LSI pretendonte se kishte manipulime, se rezultati nuk ndryshon. Per rrjedhoje, mandatet ne kete qark mbeten si me pare, ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama