Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.291Z

Drafti, nje xhiro taksie 800 leke

Bashke me pagesen per cdo kilometer do te futen edhe tarifa te reja qe e cojne cmimin ne stratosfere Nje xhiro taksie, qe i kalon te dy kilometrat do te kushtoje shume me teper se 300 leke, sa ka kushtuar deri tani. Specialistet e transportit kane perllogaritur koston e nje udhetimi disa kilometersh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.872Z

Rinumerimi ne Kukes, bien dyshimet e LSI per vjedhje votash Rozeta Rapushi

Nuk ndryshon rezultati i zgjedhjeve per Qarkun e Kukesit. Kolegji Zgjedhor vendosi dje ne permbyllje te procesit te rinumerimit te votave ne te 15 kutite e votimit per te cilat LSI pretendonte se kishte manipulime, se rezultati nuk ndryshon. Per rrjedhoje, mandatet ne kete qark mbeten si me pare, ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.567Z

Qeveria e re, Berisha: Asgje e re nga fronti i 1 prillit Rozeta Rapushi

“Asgje e re nga fronti i nje prillit”. Keshtu e komentoi dje kabinetin e ri qeverises i cili do te nise se funksionuari nga shtatori, Kryeministri Sali Berisha. Ne mbledhjen e djeshme te qeverise, Berisha nuk mund te anashkalonte kabinetin e ri te prezantuar nga kreu socialist Edi Rama, duke ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.659Z

MASH, fituesit shpallen ne 16-17 shtator

Fillimi i javes se ardhshme eshte afati i fundit i percaktuar nga Ministra e Arsimit persa i perket shpalljes se fituesve te universiteteve per kete vit akademik. Me konkretisht ne datat 6-17 shtator pritet te shpallen fituesit e universiteteve . Burime prane Agjencise Kombetare te Provimeve thone s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.079Z

Letersia dhe Matematika, tani edhe lende me zgjedhje Luljeta Ndoka

Lenden e Letersise dhe te Matematikes do te mund t'i jepni nga dy here provim. Nje here, sepse me rregullore ato jane lende te detyruara per cdo shtetas shqiptar, dhe per here te dyte do te mund t'i jepni vetem nese e deshironi nje gje te tille. Kjo, sepse ne listen e lendeve me zgjedhje ekziston ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.971Z

Midis jeteses dhe mbijeteses sklleverit e rinj te Rusise

Kush mund ta mendonte Rusia eshte nje vend i shpreses. Se paku per te 12 milione punetoret emigrante qe vijne cdo vit nga Azia Qendrore dhe Evropa Lindore. Ekonomikisht keto vende ndodhen ne krize. Per shembull Taxhikistani Nje e treta e ndermarrjeve te medha jane te vjetruara dhe jane mbyllur. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.316Z

Perballja, TAP Ne kemi me shume avantazhe se rivali yne Nabucco Eglantina Nasi

Trans-Adriatik apo Nabucco?! Te dy projektet e planifikuara per te konkurruar mbi rrugen e transportit te gazit nga Azerbajxhani drejt Evropes, paraqesin perparesite e tyre ne kete gare. Te cituara nga prestigjiozja “EurActiv”, permes perfaqesuesve te secilit projekt, ato tashme duken me rivale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama