Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

...Keshtu eshte fryma eshte shpirterore

style=positionrelativez-index2> Violeta Murati Mendimi eshte fillestar eshte nje shkak per te bere pikturen. Kur mbaron vepra mbaron mendimi - thote Ana Harend. Lenda kur behet substance behet hyjnore. Keshtu eshte fryma eshte shpirterore. Piktori Ali Oseku hyn per here t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.378Z

Ndodh edhe keshtu Presidenti nderpret ndeshjen se ka pune

do ndeshje normale ne futboll luhet per 90 minuta pa shtesen qe mund te jepet ne varesi sa eshte vonuar loja Por kjo nuk ndodh ne Mauritani ne ndeshjen e Superkupes mes skuadrave Tevragh dhe ACS Ksarbr br Presidenti i vendit po ndiqte ndeshjen ne stadium por i doli nje pune e keshtu urdheroi qe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.067Z

A nuk demtohet keshtu imazhi i Shqiperise

/ / NgaREXHEP MEIDANI Qe prej gati nje muaji politika e analiza por dhe institucionet shqiptare u perplasen me dite dhe jave per te ndertuar argumente pro e kunder per nje fare puci apo grushti shteti me 21 janar. Per kete u sajua dhe nje komision hetimor bile me urgjenc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Gjykata Speciale Fatmir Limaj Abstenoj keshtu ndihmohet drejtesia

Transmetuar me 23042014 - 1306 Fatmir Limaj Kosove23 prill 2014 NOAal- Deputeti Fatmir Limaj tha se do te abstenoje kur te votohet themelimi i Gjykates Speciale per ti denuar krimet e supozuara te UK-se Limaj tha se eshte per drejtes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.901Z

Historianit nuk i ka hije te flase keshtu

Duke degjuar nga televizori deklarimin tuaj zotit Malltezi se Muzeut Historik nuk i duhen reliket e Enverit u ndjeva ngushte. U ndjeva ngushte pasi nuk e prisja nje pohim te tille nga goja e nje historiani. Se nje historian e kupton me mire se kushdo tjeter rendesine e objekteve muzeore dhe ju si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.500Z

Keshtu nuk mbahen freret e botes

Para pothuajse nje viti entuziazmi ishte i madh. Pas perpjekjesh intensive per ti bere te tjeret per vete Gjermania pati fituar votimin per nje vend jo te perhershem ne Keshillin e Sigurimit. Qe prej fillimit te 2011-es gjermanet zene vend ne instancen me te fuqishme te botes. Por rendesi nderkombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.346Z

Pack Beogradit i duhet thene se keshtu nuk vazhdohet

DLF Kryeministri kosovar Hashim Thaci beri pergjegjes Beogradin per shkallezimin ne kufi. A jeni dhe ju i ketij mendimi Pack Nese me Beogradin ai ka parasysh qeverine serbe atehere nuk jam e ketij mendimi. Por nese ka parasysh organizatore ne Beograd atehere e besoj DLF Per cfare njerezish mund t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama