Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.067Z

A nuk demtohet keshtu imazhi i Shqiperise

/ / NgaREXHEP MEIDANI Qe prej gati nje muaji politika e analiza por dhe institucionet shqiptare u perplasen me dite dhe jave per te ndertuar argumente pro e kunder per nje fare puci apo grushti shteti me 21 janar. Per kete u sajua dhe nje komision hetimor bile me urgjenc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Gjykata Speciale Fatmir Limaj Abstenoj keshtu ndihmohet drejtesia

Transmetuar me 23042014 - 1306 Fatmir Limaj Kosove23 prill 2014 NOAal- Deputeti Fatmir Limaj tha se do te abstenoje kur te votohet themelimi i Gjykates Speciale per ti denuar krimet e supozuara te UK-se Limaj tha se eshte per drejtes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.901Z

Historianit nuk i ka hije te flase keshtu

Duke degjuar nga televizori deklarimin tuaj zotit Malltezi se Muzeut Historik nuk i duhen reliket e Enverit u ndjeva ngushte. U ndjeva ngushte pasi nuk e prisja nje pohim te tille nga goja e nje historiani. Se nje historian e kupton me mire se kushdo tjeter rendesine e objekteve muzeore dhe ju si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.500Z

Keshtu nuk mbahen freret e botes

Para pothuajse nje viti entuziazmi ishte i madh. Pas perpjekjesh intensive per ti bere te tjeret per vete Gjermania pati fituar votimin per nje vend jo te perhershem ne Keshillin e Sigurimit. Qe prej fillimit te 2011-es gjermanet zene vend ne instancen me te fuqishme te botes. Por rendesi nderkombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.346Z

Pack Beogradit i duhet thene se keshtu nuk vazhdohet

DLF Kryeministri kosovar Hashim Thaci beri pergjegjes Beogradin per shkallezimin ne kufi. A jeni dhe ju i ketij mendimi Pack Nese me Beogradin ai ka parasysh qeverine serbe atehere nuk jam e ketij mendimi. Por nese ka parasysh organizatore ne Beograd atehere e besoj DLF Per cfare njerezish mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.764Z

RENEA demonstron keshtu luftohet terrori

Elita e policise shqiptare tregoi dje forcen ne nje stervitje qe u ngjante skenave te filmave aksion. Basha Duhet te ndihemi krenare me shkallen e pergatitjes e te gatishmerise te RENEA-s Te shtena shperthime sirena dhe zhurme helikopteresh qe ne pak minuta e kane kthyer qendren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.968Z

Edi E dija qe prova do te shkonte keshtu

Konkurentet merren me pergatitjen e darkes dhe gjate kesaj kohe ata komentojne proven e javes nga e cila jane prekur shume. Liam shprehet se atij i pelqeu me shume rrefimi i Edgarit dhe lidhjen qe ai u beri ngjarjeve te ndryshme qe kishte kaluar ne jete. Ndryshe mendon Franceska e cila shprehet se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama