Rezultate te kerkimit per termin: +Keshtu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.901Z

Historianit nuk i ka hije te flase keshtu

Duke degjuar nga televizori deklarimin tuaj zotit Malltezi se Muzeut Historik nuk i duhen reliket e Enverit u ndjeva ngushte. U ndjeva ngushte pasi nuk e prisja nje pohim te tille nga goja e nje historiani. Se nje historian e kupton me mire se kushdo tjeter rendesine e objekteve muzeore dhe ju si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.500Z

Keshtu nuk mbahen freret e botes

Para pothuajse nje viti entuziazmi ishte i madh. Pas perpjekjesh intensive per ti bere te tjeret per vete Gjermania pati fituar votimin per nje vend jo te perhershem ne Keshillin e Sigurimit. Qe prej fillimit te 2011-es gjermanet zene vend ne instancen me te fuqishme te botes. Por rendesi nderkombe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.346Z

Pack Beogradit i duhet thene se keshtu nuk vazhdohet

DLF Kryeministri kosovar Hashim Thaci beri pergjegjes Beogradin per shkallezimin ne kufi. A jeni dhe ju i ketij mendimi Pack Nese me Beogradin ai ka parasysh qeverine serbe atehere nuk jam e ketij mendimi. Por nese ka parasysh organizatore ne Beograd atehere e besoj DLF Per cfare njerezish mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.764Z

RENEA demonstron keshtu luftohet terrori

Elita e policise shqiptare tregoi dje forcen ne nje stervitje qe u ngjante skenave te filmave aksion. Basha Duhet te ndihemi krenare me shkallen e pergatitjes e te gatishmerise te RENEA-s Te shtena shperthime sirena dhe zhurme helikopteresh qe ne pak minuta e kane kthyer qendren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.968Z

Edi E dija qe prova do te shkonte keshtu

Konkurentet merren me pergatitjen e darkes dhe gjate kesaj kohe ata komentojne proven e javes nga e cila jane prekur shume. Liam shprehet se atij i pelqeu me shume rrefimi i Edgarit dhe lidhjen qe ai u beri ngjarjeve te ndryshme qe kishte kaluar ne jete. Ndryshe mendon Franceska e cila shprehet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Graciano thote se ka kryer marredhenie seksuale me Lorenen- Arberi-Lorenes Keshtu sillesh edhe jashte

Graciano Lorena Franceska Meti Arberi dhe Anila ndodhen ne oborr dhe bisedojne per marredheniet ne cift. Graciano thote se ai dhe Lorena kane vendosur qe te mos jene me bashke sepse nuk ishte e kendshme qe ata ti bashkonte vetem nata dhe keshtu sonte Lorena ka fjetur vetem. Franceska thote se pyetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.310Z

Rudi Vata: “Keshtu nuk vazhdohet me”

Zoti Vata, Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi në ditët e fundit të dhjetorit kandidataturën e holandezit të njohur, Ari Haan, ndërkohë që nesër, më 4 janar, Haan do të nënshkruajë kontratën dyvjecare dhe do të japë në mesditë edhe konferencën e tij të parë për shtyp si t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama