Rezultate te kerkimit per termin: +Keto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.245Z

Rama Ska zgjedhje ne keto kushte

/ / Ne konferencen per shtyp dje pas protestes Rama tha se nderkombetaret nuk kane pse te bejne opoziten e qeverise. Ne keto kushte qe eshte vendi nuk mund te kete zgjedhje te asnje lloji. Nderkohe qe pa asnje dyshim as kemi pritur dhe as nuk kemi pse te presim qe partneret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.814Z

Keto ushqime kane kalcium forcojne kockat tuaja

Transmetuar me 27012016 - 1340 PUBLICITET Ushqimet thelbesore per shendetin tone jane ato te pasura me kalcium E me te shendetshme behen kur keto ushqimet jane te kombinuara ne perberje me magnez apo me hekurbr br Keto lloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.863Z

Lini duhanin me keto ushqime

Transmetuar me 16022016 - 2144 Keni vendosur te lini duhanin Nuk eshte aq e thjesht por keto ushqime mund tiu ndihmojne per te pastruar trupin tuaj nga nikotinabr br Brokolibr br Brokoli permban nivel te larte te vitamines B5 dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.960Z

Luftoni celulitin me keto 3 produkte

Transmetuar me 26092016 - 2043 Larmia e produkteve ushqimore eshte e shumte dhe nder ushqimet qe do tju ndihmojne per te luftuar celulitin ne me menyre natyrale jane disa Kjo eshte lista qe kemi pergatitur per jubr br Fara lulediel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.655Z

Me gjithe keto, Krishti u ngjall

Nga Anastas Janullatos Kryepiskop i Tiranes, Durresit dhe i gjithe Shqiperise Klerit dhe popullit shpresetar e Orthodhoks, Bij te shtrenjte me Zotin, "Nese nuk u ngjall Krishti, besimi juaj eshte i kote" (1Kor. 15:17) Nje mesazh trondites mbizoteron ne te kremten e sotme. I thjeshte dhe plot ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.497Z

Luftoni plakjen me keto ushqime

Transmetuar me 01052016 - 1615 Kur behet fjale per shendetin tone te gjithe interesohemi se cfare eshte me e mire dhe qe na vjen ne ndihme per nje organizem sa me te mirebr br Shpesh ndihemi te lodhur dhe te stresuar por deshira pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.632Z

Keto mendime zvogelojne trurin

Transmetuar me 17032016 - 1453 Njerezit mendimet e te cileve jane me te gezueshme ndersa shikimin ne jete e kane optimist kane me shume mase gri te trurit prandaj truri edhe u punon me mire Ata te te cilet dominojne mendimet e pakena

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama