Rezultate te kerkimit per termin: +Keto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.033Z

Gjinushi: "Fitore te sigurte, Berisha zhgenjeu keto 4 vjet"

Kryetari i PSD-se Skender Gjinushi ka vijuar takimet per fushaten elektorale ne qytetin e Shijakut. Gjinushi tha se PD-ja eshte kthyer ne partine e mashtrimeve te medha, ndersa shtoi se fitorja e koalicionit te majte eshte e sigurt. "Ne fitoren e quajme te sigurte, sepse shumica e popullsise eshte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.834Z

Tabaku Njesia nr 8 edhe ne keto zgjedhje e PD

Nenkryetarja e bashkise se Tirane Jorida Tabaku beri te ditur se nga numerimi i 26 kutive te votimit ne njesine 8 ne Tirane PD eshte 300 vota ne avantazh. Duke dhene kete deklarate Tabaku tha se edhe ne keto zgjedhje ne njesine 8 do te fitoje PD. Rezultati ne çerdhen 13 ku ka votuar edhe kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.293Z

Fraceska-Ermalit Je bere i cuditshem e nevrik keto dite

Teksa banoret qendrojne ne sallon duke bere biseda te pergjithshme e Franceska nderhyn duke pyetur Gente Te duket i cuditshem Ermali keto dite e ajo pohon. Keto diskutime behen ne prani te Ermalit e Franceska thote se disa kohe ai u be njeri pozitiv por tani eshte afer finales afer cmimit te madh dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.789Z

ISHP: Keto dy muaj do shtohen rastet me viroza

Shifrat e te prekurve nga virozat e stines jane te larta. Numri i te prekurve nuk eshte aq i larte sa viti i kaluar. Megjithate, sipas parashikimeve te kryera nga Instituti i Shendetit Publik, kurba do te arrije majen ne muajt shkurt-mars. Sipas sektorit te epidemiologjise, keto dy muaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.120Z

Keto kater pyetje duhet tia beni vetes per depresionin

Transmetuar me 21032016 - 0927 Me siguri e dini qe mendimet pozitive ua largojne mendjen nga gjerat e keqija dhe ju bejne te ndjeheni me mire Mirepo ndonjehere eshte e pamundur te mendoni gjera pozitive dhe ndjeheni se keni rene ne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.373Z

Per shendet te mire konsumoni keto ushqime

Transmetuar me 05032016 - 1551 Per te shmangur semundjet dhe virozat e stines shume rendesi ka higjiena dhe ushqimi ne menyre te shendetshme Ushqim i shendetshem nuk eshte gjithmone i qarte Per me teper shumica e njerezve kane perkuf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.944Z

Larja e fytyres nje domosdoshmeri por evitoni keto veprime

var fbShare url httpvizionplusallarja-e-fytyres-nje-domosdoshmeri-por-evitoni-keto-veprimesize smallbrbrLarja e fytyres duket si pjesa me pak e komplikuar nga e gjithe rutina juaj e bukurise por rezulton se disa zakone te femrave mund te shkaktojne nje sere problemesh ne lekure si tharje acarim sku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama