Rezultate te kerkimit per termin: +Keto

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

K. e Veriut denon manovra te tjera ushtarake koreanojugore

Keto manovra te reja detare qe pritet te fillojne neser dhe do te vazhdojne deri te premten zhvillohen pas atyre te ndermarra bashkarisht nga ushtrite amerikane dhe koreanojugore. Ato jane nje menyre per te provokuar lufte theksoi sot agjencia zyrtare koreanoveriore KCNA. Cmenduria provokuese e armi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.312Z

Mberrijne ndihmat e para nga Italia

Shkoder 6 dhjetor NOA - Nje karvan i perbere prej 5 maunesh te cilat permbanin 25 ton mallra ushqimore 5 ton veshje dhe pajisje kunder shiut si edhe 4 ton produkte per higjenen vetjake kane mberritur mengjesin e sotem ne forme ndihme nga pala italiane. Sic konfirmohet per agjencine e Lajmeve N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.141Z

Ulja e temperaturave shkakton viroza

KORE- Ulja e ndjeshme e temperaturave shkakton viroza ne qytetin e Korces. Femijet kane qene me te prekurit nga virozat gripale ne keto dite kur temperaturat jane ulur deri ne minus 7 grade celsius. Ne pavijonin e pediatrise ne spitalin e Korces jane shtuar keto dy ditet e fundit vizitat e femijeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.360Z

Pasaportat Jugosllave te vlefshme deri ne fund te vitit

E marte 11 janar 2011 NOA- Pasaportat jugosllave do te jene te vlefshme deri ne fund te vitit 2011. Ky lajm eshte njoftuar zyrtarisht nga Serbia dhe u konfirmua nga Zevendesministrja e jashtme Edit Harxhi. Gjate nje interviste per BBC-ne Harxhi tha se ambasada serbe ne Tirane ka njoftuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.466Z

Basha takim me perfaqesuesit e shoqerive urbane

Kryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha ne nje takim me perfaqesuesit e shoqerive urbane u beri thirrje Shoqerive te transportit urban se duhet te kene kujdes me oraret sjelljen ndaj qyetareve te plotesojne kushtet e udhetimit dhe ne anen tjeter te zbatojne vendimet per reduktimin e cmimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.153Z

Permbytja ne Durres ende pa demshperblim

50 banesa qe gjenden tek ish fidanishtja ne lagjen 18 te Durresit akoma nuk kane marre demshperblimin per permbytjet e muajve nentor-dhjetor te vitit te kaluar.Banoret qe jetojne ne keto shtepi enden ne zyrat e bashkisë dhe prefekturës, por edhe pse kane kaluar me shume se tre muaj nga per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.957Z

Kosove partite fushate made in Albania

Partite politike ne Kosove duket se po kopiojne ato shqiptare ne kryerjen e fushates duke mos deklaruar burimin e financimeve. Avni Zogiani perfaqesues i organizates Cohu tregon metodat qe kane perdorur subjektet politike ne fushaten elektorale per zgjedhjet e 12 dhjetorit. Kompani te nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama