Rezultate te kerkimit per termin: +Kilin

Total: 436
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.862Z

Brazili mund Kilin 2-1

Brazili mbrëmë ka thyer në një miqësore të zhvilluar në Toronto skaudrën e Kilit. Brazilianët e nisën më mirë teksa që në minutat e para lëshojnë sinjalin e parë me anë të Neimarit por topi përfundon ngjitur me shtyllën. Kili është e shthurur në mbrojtje dhe nga kjo mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.214Z

Termeti 82 balle trondit Kilin

0 Nje termet i fuqishem me magnitude 82 balle sipas shkalles Rihter goditi brigjet veri-perendimore te K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.233Z

Fernandinho Mendojme per kualifikimin

Brazili iu rikthye pergatitjeve pas kualifikimit te mundimshem me Kilin me Neymar qe nuk u stervit me pjesen tjeter te grupit per shkak te demtimit qe pesoi ndaj formacionit te Sampaolitbr br Gjendja fizike e yllit te Selecaos ishte tema kryesore e konferences se radhes per shtyp ku foli mesfushor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.716Z

Robinjo: “Shuster, një teknik i madh”

"Shuster është një teknik i madh dje besoj se e dëshmoi kur drejtonte Getafen dhe do të bëjë shumë punë te Reali i Madridit". Ky është mendimi i Robinjos, gjatë një konference për shtyp të dhënë pas ndeshjes me Kilin (3-0) në Kupën e Amerikës, Venezuela 2007, ku sulmuesi brazilia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.411Z

Kontroll antidoping për Spanjën

Tetë futbollistë të Kombëtares spanjolle, që aktualisht gjenden në qendrën sportive “Las Rozas”, për t’u përgatitur për kampionatin Botëror Afrika e Jugut 2010, u është dashtë që befasisht t’i nënshtrohen një testi të antidopingut, të kërkuar nga Federata Ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Van Der Vaart demtohet dhe rrezikon Boterorin

0 Rafael Van Der Vaart do te mungoje ne boteror Mesfushori i Hollandes eshte demtuar ne pulpe dhe ai nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.762Z

Gjermania, nis me shpejt llogarite me Argjentinen e Maradones

Shakaja e vjeter: “Anglia e shpiku futbollin, por Gjermania i fiton ndeshjet”, qendron edhe me shume pas ndeshjes se djeshme. Gjermania fitoi 4-1 ndaj Anglise dhe siguroi nje bilete per ne cerekfinale. Pas ketij triumfi, gjermanet kane nisur te bejne llogarite me gjysmefinalen dhe do te ndeshen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama