Rezultate te kerkimit per termin: +Kilin

Total: 436
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.233Z

Fernandinho Mendojme per kualifikimin

Brazili iu rikthye pergatitjeve pas kualifikimit te mundimshem me Kilin me Neymar qe nuk u stervit me pjesen tjeter te grupit per shkak te demtimit qe pesoi ndaj formacionit te Sampaolitbr br Gjendja fizike e yllit te Selecaos ishte tema kryesore e konferences se radhes per shtyp ku foli mesfushor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.716Z

Robinjo: “Shuster, një teknik i madh”

"Shuster është një teknik i madh dje besoj se e dëshmoi kur drejtonte Getafen dhe do të bëjë shumë punë te Reali i Madridit". Ky është mendimi i Robinjos, gjatë një konference për shtyp të dhënë pas ndeshjes me Kilin (3-0) në Kupën e Amerikës, Venezuela 2007, ku sulmuesi brazilia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.411Z

Kontroll antidoping për Spanjën

Tetë futbollistë të Kombëtares spanjolle, që aktualisht gjenden në qendrën sportive “Las Rozas”, për t’u përgatitur për kampionatin Botëror Afrika e Jugut 2010, u është dashtë që befasisht t’i nënshtrohen një testi të antidopingut, të kërkuar nga Federata Ndërkombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.494Z

Van Der Vaart demtohet dhe rrezikon Boterorin

0 Rafael Van Der Vaart do te mungoje ne boteror Mesfushori i Hollandes eshte demtuar ne pulpe dhe ai nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.762Z

Gjermania, nis me shpejt llogarite me Argjentinen e Maradones

Shakaja e vjeter: “Anglia e shpiku futbollin, por Gjermania i fiton ndeshjet”, qendron edhe me shume pas ndeshjes se djeshme. Gjermania fitoi 4-1 ndaj Anglise dhe siguroi nje bilete per ne cerekfinale. Pas ketij triumfi, gjermanet kane nisur te bejne llogarite me gjysmefinalen dhe do te ndeshen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.628Z

Kili: 708 të vrarë nga tërmeti dhe cunami

Presidentja e Kilit Mishel Bakelet tha se bilanci i të vdekurve nga tërmeti i fuqishëm që goditi Kilin të shtunëN ka shkuar në 708 dhe mund të rritet. Pamjet televizive nga porti Konstitusion, rreth 350 km nga kryeqyteti Santiago, treguan shtëpi të shembura nga tërmeti dhe cunami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.853Z

Momente dramatike nga tërmeti i fuqishëm në Kili (Video)

Një tërmet i fuqishëm prej 8.3 shkallësh ka goditur Kilin, duke shkaktuar cunami dhe detyruar evakuimin e një milion personave. Janë regjistruar momente dramatike nga këto momente, kur të paktën 5 persona vdiqën dhe mbi 20 u lënduan. AdPlatformZ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama