Rezultate te kerkimit per termin: +Kim +Kardashian

Total: 2318
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.173Z

Kim Kardashian nuk di te ndalet

brbrModelja e famshme ne amerike nuk rresht se treguari format e saj perfekte trupore Por kete here ajo nuk shfaqet vetem krah saj eshte edhe nesa e saj Kris Jenner Mesa duket fotot duket se jane nje pasion i trasheguar i familjes Kardashianbrbr gallery-2 margin auto gallery-2 gal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.530Z

Gjoksi bombastik i Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk do asgjë më shumë se sa të shfaqi format bombastike të saj në rrjetet sociale për të befasuar fansat. Kështu ka bërë dhe këtë radhë, ku 34 vjecarja shpërndau një selfie seksi të saj dhe tregon gjoksin bombastik. Veshur me një palë bikini ngjyrë kafe, Kim shpër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.298Z

Sulmohet Kim Kardashian VIDEO

brbrKim Kardashian asnjehere nuk ka mundur tu shpetoje incidenteve I tille eshte edhe incidenti i radhes ne Paris ku nje ish-gazetar Vitalii Sediuk per pak i ka shkulur floket bukuroshes 33-vjecarebrbr brbrIsh-gazetari ukrainas i cili po mundohet te beje nje karriere si model ishte ne mesin e turme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.417Z

Ringjallet Kim Kardashian

Është bërë nënë për herë të parë në muajin qershor pasi lindi një vajzë së cilës i vuri emrin North West (Veri Perëndim) dhe duket se me rolin e ri Kim Kardashian ka vendosur të përshtasë një pamje t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.764Z

Fejohet Kim Kardashian

Kim Kardashian, e famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për “reality show”-n që tregon hollësitë e jetës multimilionere që bën ajo falë pasurisë së familjes, ka shpallur fejesën. Kardashian ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.411Z

Kanye West tradhton Kim Kardashian?

Një modele kanadeze ka bërë të ditur se ajo ka fjetur me Kanye West, pak ditë pasi e dashura e tij Kim Kardashian njoftoi se po priste fëmijë me të. Leyla Ghobadi, 24 vjeçare, ka thënë për revistën amerikane Star, se romanca e tyre kishte filluar në korrikun e vitit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.975Z

Kim Kardashian 8220shkaterron8221 internetin

0 brbr SSSAbrASS brbrMe ne fund Kim Kardashian nudo dhe interneti eshte cmendur nga klikimetbrbr brbrAjo ka ekspozuar fund-shpinen Kim Kardadshian u ka mbyllur gojen te gjitha rivaleve perfshi edhe motren e saj me anen Bbrbr SSSAbrASS brbrbrbr brbrKim eshte zhveshur per revisten amerikane 8220Paper

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama