Rezultate te kerkimit per termin: +Kim +Kardashian

Total: 2318
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.298Z

Sulmohet Kim Kardashian VIDEO

brbrKim Kardashian asnjehere nuk ka mundur tu shpetoje incidenteve I tille eshte edhe incidenti i radhes ne Paris ku nje ish-gazetar Vitalii Sediuk per pak i ka shkulur floket bukuroshes 33-vjecarebrbr brbrIsh-gazetari ukrainas i cili po mundohet te beje nje karriere si model ishte ne mesin e turme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.417Z

Ringjallet Kim Kardashian

Është bërë nënë për herë të parë në muajin qershor pasi lindi një vajzë së cilës i vuri emrin North West (Veri Perëndim) dhe duket se me rolin e ri Kim Kardashian ka vendosur të përshtasë një pamje t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.764Z

Fejohet Kim Kardashian

Kim Kardashian, e famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për “reality show”-n që tregon hollësitë e jetës multimilionere që bën ajo falë pasurisë së familjes, ka shpallur fejesën. Kardashian ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.411Z

Kanye West tradhton Kim Kardashian?

Një modele kanadeze ka bërë të ditur se ajo ka fjetur me Kanye West, pak ditë pasi e dashura e tij Kim Kardashian njoftoi se po priste fëmijë me të. Leyla Ghobadi, 24 vjeçare, ka thënë për revistën amerikane Star, se romanca e tyre kishte filluar në korrikun e vitit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.975Z

Kim Kardashian 8220shkaterron8221 internetin

0 brbr SSSAbrASS brbrMe ne fund Kim Kardashian nudo dhe interneti eshte cmendur nga klikimetbrbr brbrAjo ka ekspozuar fund-shpinen Kim Kardadshian u ka mbyllur gojen te gjitha rivaleve perfshi edhe motren e saj me anen Bbrbr SSSAbrASS brbrbrbr brbrKim eshte zhveshur per revisten amerikane 8220Paper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.221Z

Videoloja Kim Kardashian Hollywood

Kim Kardashian  ka sqaruar se frymëzimi për lojën elektronike të quajtur “Kim Kardashian Hollywood” ka ardhur nga përditshmëria e saj. Ylli i reality show-t sqaroi nëpërmjet blogut se, çdo veshje që shihet në lojë ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.874Z

FOTO/ Kim Kardashian shkrin dëborën!

Kim Kardashian di si të qëndrojë në faqet e shtypit rozë. Këtë herë ajo është shfaqur me bikini në dëborë, duke i shoqëruar fotot me shkrimin: “Baby, është ftohtë jashtë”. Në fakt është ca, po jo për një femër si Kim!  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama