Rezultate te kerkimit per termin: +Kingsley +Coman

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.405Z

Arsenali bën ofertë për lojtarin e Juves

Arsenali kanë shprehur interesim për talentin e Juventusit, Kingsley Coman, i cili nuk ka pasur hapësirë shumë të madhe tek gjiganti italian. Gunners janë të gatshëm të paguajnë 10 milionë funtave që t’i sigurojnë shërb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.533Z

Vazhdon “vjelja” e Juventusit nga Bayerni, nesër po kryhet tjetri (Foto)

Kingsley Coman pritet të jetë lojtari i radhës që do të braktisë Juventusin për gjermanët e Bayern Munich. Ky është lajmi që jepet në mbrëmjen e së premtes nga Bild. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Bild shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.773Z

Futbollisti rreh ish-të dashurën, gjykata e urdhëron të paguajë 1 euro

Futbollisti francez, Kingsley Coman është dënuar pasi ka sulmuar ish-të dashurën e tij dy herë brenda tre ditëve. Ai u gjobit me 5 mijë euro nga gjykata dhe u urdhërua që të paguante pagesë simbolike prej 1 euro për dëmet. Sipas Le Parisien, Coman sulmoi Sephora Goignan, nënë e vajz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.618Z

Lum Juventusi që e ka (VIDEO)

Juventusi e ka në skuadër një talent që pritet shumë nga ai në të ardhmen. Kingsley Koman është talenti fantastik francez që Juve shpreson se do të bëhet lojtar i madh në futbollin evropian. Këtë ai e dëshmoi në nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.986Z

Dhunon të dashurën, arrestohet futbollisti i Bayern Munich

Përqafësuesi francez i Bayern Munich,  Kingsley Coman është arrestuar të hënën në mëngjes në Paris, pasi akuzohet për dhunë në familje. Futbollisti ka pranuar akuzën dhe fajin për ngjarjen që ka ndodhur dhe do të përballet me një seancë gjyqësore pas mbarimit të pushimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.062Z

Bayern e do edhe një yll nga Juventus!

Skuadra gjermane Bayern Munchen, ka shprehur interesim për të transferuar një mesfushor krahu. Ekipi gjerman serish ka kërkuar tek skuadra italiane Juventus, talentin 19-vjeçar Kingsley Coman. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; 19-vjeçari ishte pje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama