Rezultate te kerkimit per termin: +Kinostudio

Total: 1270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.761Z

OST Punime ne nenstaciondisa lagje te Tiranes pa drita

Per shkak te disa punimeve ne celesat 35 kV ne N/st Tirana 1 Operatori i Sistemit te Transmetimit njofton se ne tre ditet e para te javes se ardhshme do te kete stakime te disa linjave per rrjedhoje ne disa lagje do te kete nderprerje te energjise per disa ore. Diten e Hene me dt.05/03/20121-L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.916Z

Ndotja nga radoni

Disa zona në metropolin shqiptar, gjatë monitorimit në vite nga ekspertët e mjedisit kanë rezultuar me përmbajtje të lartë radoni, i cili është një gaz radioaktiv, që krijohet si rezultat i shpërbërjes se uraniumit qe ndodhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.810Z

Partia Socialiste cel zyrtarisht fushaten per zgjedhjet e 8 majit

UPDATE- Partia Socialiste nen sloganin E vetmja rruge ka hapur zyrtarisht fushaten e saj elektorale per zgjedhjet vendore te 8 majit. Ka nisur ne Pallatin e Kongreseve ne oren 1700 prezantimi i kandidateve te Aleances per te Ardhmen ku fillimisht jane qytetaret te cilet po sjellin nje panorame te nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.318Z

Bashkia do zhvendoset tek Bulevardi i ri, në mars hapen parkingjet

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i bashkisë Erjon Veliaj vendosën në mënyrë simbolike dy pllaka në Bulevardin e Ri për të përuruar nisjen e punimeve. Kryeministri Edi Rama tha se për shkak të votës Tirana u bllokua, duke iu referuar drejtimit të Lulzim Bashës, por tani po për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.083Z

Luftë bandash te Kinostudio, për ndarjen e territorit

  Vendi i ngjarjes / Foto D.B. Dashamir Biçaku TIRANE- Përplasje me armë në kryeqytet mes grupeve kriminale në Tiranë. Policia parandaloi një vrasje mbrëmjen e së dielës, rreth orës 22:00, pas shkëmbimit të zjarrit në rrugën Myslym Keta, ndërsa një personi të ndaluar nga blutë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.365Z

Tre automjete perfshihen ne aksident ne ish-Kinostudio

Tre automjete jane perfshire ne nje aksident tek kryqezimi i porcelanit me rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Nje automjet Mazda me targa te huaja eshte perplasur me nje Citroen dhe me nje Skoda. Gjithashtu nje person qe levizte me biciklete u perfshi ne aksident, ndërsa devijimi I automjeti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama