Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.489Z

Bojkoti, PS vendos në një tjetër asamble

Nje asamble tjeter e socialisteve do te vendose mbi ceshtjen e bojkotit parlamentar dhe per qendrimin ndaj 5 deputeteve qe paralajmerojne hyrjen ne kuvend ne daten 4 mars. Deputetja socialiste Valentina Leskaj e ftuar ne emisionin “Puls” ne Alsat me gazetaren Juli Xhokaxhi tha se data e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.191Z

Pellumbi: Rama nuk me ftoi ne Asamble

Ish-kryetari i Kuvendit, Servet Pellumbi njekohesihst nga figurat me te rendesishme nder vite te Partise Socialiste tregon ne nje prononcim per “ Koha Jone” edhe arsyet pse ai nuk ishte nje nga pjesemarresit e Asamblese Kombetare te PS-se e cila u mblodh nga kreu i partise, Edi Rama dy dite me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.650Z

Leskaj: Asamble tjetër për bojkotin e Parlamentit

 Deputetja e Partisë Socialiste, Valetina Leskaj tha dje se Asambleja e kësaj partie do të mblidhet së shpejti, për të diskutuar mbi pjesëmarrjen në Parlament dhe qëndrimin e disa deputetëve që kanë kërkuar tërheqjen nga bojkoti. Në një intervistë ne emisionin “Puls&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.346Z

Elisa Spiropali konfirmon përplasjet në Asamble

23-06-2012 / Gazeta 55 Doli në konferencë shtypi pas kërcënimeve të Ramës dhe Veliajt Kryetarja e Forumit Rinor të Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka deklaruar se do të vijojnë verifikimet e listave të delegatëve të Asambles&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.307Z

Sot, asamble te Tirana. Bashkia kundër

Thellohet edhe më shumë konflikti midis grupit nismëtar për një asamble zgjedhore të Tiranës dhe "pronarit" të saj ligjor, Bashkisë së Tiranës. Përmasat e kësaj përplasjeje mund të bëhen edhe më të mëdha pas zhvillimeve të sotme, kur pritet të mbahet asambleja e thirrur nga mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.301Z

Sot, asamble te Tirana, bashkia kunder

Thellohet edhe më shumë konflikti midis grupit nismëtar për një asamble zgjedhore të Tiranës dhe “pronarit” të saj ligjor, Bashkisë së Tiranës. Përmasat e kësaj përplasjeje mund të bëhen edhe më të mëdha pas zhvillimeve të sotme, kur pritet të mbahet asamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.888Z

Federata Shqiptare e Futbollit ne Asamble

Ka shumë çështje që mund të quhen të rëndësishme në një asamble vjetore, veçse në këtë moment asgjë nuk shqetëson më shumë sesa e keqja e trukimeve në futboll. Së fundi, u dhanë dënime p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama