Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Ujësjellësi i Tepelenës, me dy asamble regjistruese

Gazeta ShqipFIKS FARE QKR regjistron anëtarë ish-kryetarët e bashkive dhe komunave Bashkia e Tepelenës dhe gjashtë komunat përreth kanë nga dy kryetarë. Kështu rezulton nga dokumentet që janë paraqitur për regjistrimin e Ujësjellësit të Tepelenës në QKR. Asambleja drejtuese e këtij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.633Z

KE: Shqipëria ka të drejtë vote në Asamble

Delegacioni i ri shqiptar në Këshillin e Evropës do të ketë të drejtën e votës dhe fjalën deri ditën e enjte, ditën kur Asambleja e KE-së do të mbajë një qëndrim për këtë çështje. Nëpërmjet një reagimi zyrtar të bërë në faqen e internetit, KE-ja ka dhënë një përgjigje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.421Z

Precendent i ri në PS, asamble me dyer të mbyllura

Mbledhja e Asamblese socialiste krijoi një tjetër precendent në historinë e kësaj partie. Për herë të parë ajo u zhvillua me dyer të mbyllura, pa praninë e medias. Ky precedent solli edhe përplasjen më të madhe në këtë asamble, ndryshe nga sa pritej që debatet më të ashpra të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.139Z

Një Asamble “jeshile”

Një Asamble e lyrshme. Pa kartonë të kuq (kundër) e të verdhë (abstenime). Vetëm me jeshilë (pro). Kjo ishte panorama e punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Zakonshme të Federatës Shqiptarë të Futbollit, të zhvilluar në ambientet luksoze të Pallatit të Kongreseve (në pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.292Z

Rama, replikat me Majkon e Pëllumbin në Asamble

Mbledhja e Asamblesë Kombëtare me dyer të mbyllura nuk ka kaluar pa debate edhe kësaj radhe, në qendër të të cilave ishte programi i PS dhe statuti i ri.  Gjatë diskutimit rreth ndryshimeve statutore, anëtari i Kryesisë, Pandeli Majko, ka debatuar me kreun socialist lidhur me kuotat e PS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.474Z

Edi Rama cishte kjo asamble banale

13-11-2010 / Nga Lavdrim Lita Aty ku u martua ne restorant Xibraku Edi Rama mblodhi Asamblene e Partise Socialiste. Kesaj radhe nuk festohet dasma e kryetarit por prezenca mortore e nje partie pa shpirt pa identitet dhe pa ide. Mohimi i realitetit eshte specialiteti i menyse opozitare. Gjella

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.608Z

Deputetet e LMN do te kerkojne ne Asamble, hyrjen ne Kuvend

Deputetet e Levizjes per Mendimin Ndryshe ne Partine Socialiste, do te kerkojne ne mbledhjen e radhes te Asamblese Kombetare te PS hyrjen e Grupit parlamentar Socialist ne Kuvend. Lajmi behet i ditur per "Koha Jone", nga burime brenda kesaj levizje. Te njejtat burime saktesojne se do te shfrytezohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama