Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo +Asamble

Total: 1321
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.139Z

Një Asamble “jeshile”

Një Asamble e lyrshme. Pa kartonë të kuq (kundër) e të verdhë (abstenime). Vetëm me jeshilë (pro). Kjo ishte panorama e punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Zakonshme të Federatës Shqiptarë të Futbollit, të zhvilluar në ambientet luksoze të Pallatit të Kongreseve (në pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.292Z

Rama, replikat me Majkon e Pëllumbin në Asamble

Mbledhja e Asamblesë Kombëtare me dyer të mbyllura nuk ka kaluar pa debate edhe kësaj radhe, në qendër të të cilave ishte programi i PS dhe statuti i ri.  Gjatë diskutimit rreth ndryshimeve statutore, anëtari i Kryesisë, Pandeli Majko, ka debatuar me kreun socialist lidhur me kuotat e PS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.474Z

Edi Rama cishte kjo asamble banale

13-11-2010 / Nga Lavdrim Lita Aty ku u martua ne restorant Xibraku Edi Rama mblodhi Asamblene e Partise Socialiste. Kesaj radhe nuk festohet dasma e kryetarit por prezenca mortore e nje partie pa shpirt pa identitet dhe pa ide. Mohimi i realitetit eshte specialiteti i menyse opozitare. Gjella

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.608Z

Deputetet e LMN do te kerkojne ne Asamble, hyrjen ne Kuvend

Deputetet e Levizjes per Mendimin Ndryshe ne Partine Socialiste, do te kerkojne ne mbledhjen e radhes te Asamblese Kombetare te PS hyrjen e Grupit parlamentar Socialist ne Kuvend. Lajmi behet i ditur per "Koha Jone", nga burime brenda kesaj levizje. Te njejtat burime saktesojne se do te shfrytezohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.494Z

Klubet: Bojkot! Duam Asamble të Jashtëzakonshme

Kampionati shqiptar në kaos. Klubet kryesore të Kategorisë Superiore kanë vendosur të vënë në zbatim ultimatumin drejtuar FSHF-së, duke konfirmuar bojkotin për ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore. Ajo që nisi në zyrat e Ministrisë së Sporteve (gjatë ultimatumit të parë "bojko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.774Z

Çështja “Biberaj”, KE ngrin votën e delegacionit shqiptar në Asamble

Anëtarët e delegacionit, Islami e Pernaska, qëndrime të ndryshme. Pernaska: “Nuk ka ngrirje, është procedurë normale” Eljona Ballhysa Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës ka “ngrirë” dje kredencialet e delegacionit shqiptar. Gjatë seancës së paradites, ku është dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.064Z

Rama, nga nudo në plazh, nudo në Asamble

"Mbreti" i socialistëve u shfaq lakuriq në asamblenë që sekuestroi përfundimisht strukturat e Partisë Socialiste. Pasi i quajti qenër ata që e kritikojnë, ai theu rekordin e diktatorëve, duke propozuar referendum që të mos ketë më zgjedhje për kryetar. Ëndrrat me përjetësi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama